Następna praca

Marketing wychodzący (generator leadów) w TOP ONE

6 września

31 wyświetlenie

TOP ONE

TOP ONE

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Nasza firma prowadzi rekrutację specjalistów w celu stworzenia bazy klientów. Poszukujemy pewnego użytkownika komputera PC, który będzie współpracował z ogólną bazą klientów i doda ich do bazy naszej firmy. Oferujemy pracę nie zdalnie, ale stacjonarnie w centrum biznesowe w centrum Kijowa.Co oferujemy:- Stała stawka 20 000 UAH + odsetki i premie: Zarabiaj więcej osiągając wyniki ! - Przeciętne wynagrodzenie nowych pracowników zaczyna się od 40 000 UAH — możliwość stabilnych i wysokich dochodów!-

Nasza firma prowadzi rekrutację specjalistów w celu stworzenia bazy klientów. Poszukujemy pewnego użytkownika komputera PC, który będzie współpracował z ogólną bazą klientów i doda ich do bazy naszej firmy. Oferujemy pracę nie zdalnie, ale stacjonarnie w centrum biznesowe w centrum Kijowa.

Co oferujemy:

- Stała stawka 20 000 UAH + odsetki i premie: Zarabiaj więcej osiągając wyniki !

- Przeciętne wynagrodzenie nowych pracowników zaczyna się od 40 000 UAH — możliwość stabilnych i wysokich dochodów!

- Komfortowe warunki: nowoczesne biuro w samym centrum Kijowa.

- Rozwój kariery: Doceniamy ambicje i zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego.

- Wsparcie dla nierezydentów: Zapewniamy zakwaterowanie w Kijowie.

- Przyjazny atmosfera: budowanie zespołu, imprezy firmowe i comiesięczne loterie.

p>Twoje obowiązki:

- Korespondencja z klientami za pośrednictwem strony i komunikatorów.

- Prowadzenie negocjacji , zawieranie umów i utrzymanie portfela klientów.

- Poszukiwanie nowych klientów i promocja usług firmy.

Czego szukamy:

- Mocnego PC umiejętności.

- Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie Twoim atutem.

- Wysoka towarzyskość i umiejętność pracy w zespole.

- Chęć do pracy rozwijać się i osiągać wyniki.

Nie przegap swojej szansy, aby stać się częścią naszego zespołu!

p>

Wyślij swoje CV już dziś lub zadzwoń do 096 713 4461. Czekamy na Ciebie!

Kijów