Następna praca

Bezpieczeństwo IT w Ukrtelekom, AT

6 вересня

23 wyświetlenia

Ukrtelekom, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

JSC „Ukrtelecom” jest operatorem narodowym i jednym z obiektów infrastruktury krytycznej, dlatego nasza działalność ma strategiczne znaczenie dla funkcjonowania całego kraju. Robimy wszystko, aby zapewnić wysokiej jakości komunikację użytkownikom lokalnym, władzom państwowym, sferom społecznym oraz zapewnić wsparcie Siłom Zbrojnym Ukrainy i Federacji Rosyjskiej.Dołącz do naszej niezwyciężonej drużyny i wspólnie będziemy działać dla dobra kraju! Czekamy na Twoje CV na stanowisko:Specjalista ds. b

JSC „Ukrtelecom” jest operatorem narodowym i jednym z obiektów infrastruktury krytycznej, dlatego nasza działalność ma strategiczne znaczenie dla funkcjonowania całego kraju. Robimy wszystko, aby zapewnić wysokiej jakości komunikację użytkownikom lokalnym, władzom państwowym, sferom społecznym oraz zapewnić wsparcie Siłom Zbrojnym Ukrainy i Federacji Rosyjskiej.

Dołącz do naszej niezwyciężonej drużyny i wspólnie będziemy działać dla dobra kraju! Czekamy na Twoje CV na stanowisko:Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Podstawowe zadania robocze:

- Przetwarzanie zdarzeń w systemach monitorowania (oprogramowanie i infrastruktura informatyczna);

- Powiadamianie osób odpowiedzialnych i zainteresowanych o rejestracji i rozstrzyganiu prac planowych lub awaryjnych w systemach informatycznych;

- Podstawowa analiza incydenty związane z bezpieczeństwem informacji, ich rozwiązanie lub przekazanie do drugiej linii wsparcia.

Jesteś naszym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych;
  • < li style="font-weight: 400">Znajomość doświadczonego użytkownika pakietu Microsoft Office;
  • Teoretyczna wiedza z zakresu pracy z sieciami komputerowymi;
  • Doświadczenie z przemysłowymi systemami monitoringu (najlepiej SolarWinds, Microsoft System Center Operation Manager) oraz systemami Service Desk będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność administrowania komputerami PC i podstawowa wiedza na temat części sprzętowej wyposażenia centrum danych;
  • Znajomość znajomość zasad budowy i architektury systemów informatycznych będzie dodatkowym atutem. Znajomość ITIL, w szczególności Event Managementu.

Oferujemy :

  • Stabilne wynagrodzenie;
  • Urzędowe zatrudnienie;
  • Hybrydowy format pracy;
  • Wakacje: 24 + 7 dni;
  • Zespół podobnie myślących ludzi, którzy mogą zapewnić pomoc i wsparcie;
  • Środowisko ciągłego rozwoju zawodowego nawet w warunkach wojennych.

Kijów