Następna praca

Moderator czatu i użytkowników w Mindmaster.pro

16 września

57 wyświetleń

Mindmaster.pro

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Główne obowiązki:Moderacja użytkowników i ich treści:Sprawdzanie i zatwierdzanie nowych użytkowników.Moderacja zdjęć w celu zapobiegania naruszeniom (treści obsceniczne itp.).Filtrowanie i odrzucanie użytkowników z nieodpowiednimi zdjęciami lub zachowaniem.Wsparcie dla użytkowników i pomoc:< /strong>Odpowiadanie na pytania użytkowników na czacie.Rozwiązywanie skarg i problemów (banowanie użytkownika, pomoc w kwestiach technicznych itp.).< /li> Komunikacja ze streamerami:Odpowiedzi na pytania str

Główne obowiązki:

Moderacja użytkowników i ich treści:

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie nowych użytkowników.
  • Moderacja zdjęć w celu zapobiegania naruszeniom (treści obsceniczne itp.).
  • Filtrowanie i odrzucanie użytkowników z nieodpowiednimi zdjęciami lub zachowaniem.

Wsparcie dla użytkowników i pomoc:< /strong>

  • Odpowiadanie na pytania użytkowników na czacie.
  • Rozwiązywanie skarg i problemów (banowanie użytkownika, pomoc w kwestiach technicznych itp.).< /li>

Komunikacja ze streamerami:

  • Odpowiedzi na pytania streamerów.
  • Wspieranie komunikacji i pomaganie im w pracy z platformą.
, niezależnie od lokalizacji.
  • Aktywność, towarzyskość, uczciwość, chęć osiągania wyników.
  • Chęć pracy w zespole, szybkość odpowiedź na prośby.
  • Doświadczenie nie jest konieczne
  • Możliwość rozwoju kariery.
  • Przetłumaczone przez Google

    Kijów
    Część etatu