Następna praca

Lider zespołu | Obroty w BetGenius

16 września

38 wyświetleń

BetGenius

BetGenius

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Sports Analytical Company, która specjalizuje się w doradztwie w zakresie analityki sportowej, dążąc do osiągnięcia maksymalnej efektywności poprzez innowacje. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, którzy stale się rozwijają, doskonalą siebie i swoje procesy, aby świadczyć najwyższej jakości usługi w segmencie B2C.Jeśli interesują Cię nowe wyzwania, zapraszamy Cię, abyś stał się jednym z kluczowych atutów naszego zespołu!Wymagania:< /strong>Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem

Sports Analytical Company, która specjalizuje się w doradztwie w zakresie analityki sportowej, dążąc do osiągnięcia maksymalnej efektywności poprzez innowacje.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, którzy stale się rozwijają, doskonalą siebie i swoje procesy, aby świadczyć najwyższej jakości usługi w segmencie B2C.

Jeśli interesują Cię nowe wyzwania, zapraszamy Cię, abyś stał się jednym z kluczowych atutów naszego zespołu!

Wymagania:< /strong>

  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem
  • < li>Głęboka znajomość technik sprzedaży i pracy z klientami
  • Umiejętności przywódcze i mentorskie
  • Analityczne myślenie i wizja strategiczna
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji skryptów sprzedażowych
  • Zorganizowany i wielozadaniowy
  • Znajomość CRM i innych narzędzi do zarządzania sprzedażą
  • Wysoki poziom samodyscypliny i odpowiedzialności
  •  Gotowość do nauki i adaptacji

Zadania:

  • Kontrola jakości czatów
  • Aktualizacja i optymalizacja skryptów sprzedażowych
  • Mentoring i rozwój umiejętności zespołowych
  • Monitorowanie realizacji KPI i planów sprzedażowych
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Opracowanie regulaminów i instrukcji
  • Motywacja i wsparcie zespołu
  • Raportowanie i analiza wyników

Co oferujemy?

  • Office fomiejsce pracy: Pracuj wygodnie w nowoczesnym biurze. Harmonogram 5\2 od 10:00 do 19:00.
  • Zaopatrzenie w sprzęt: Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy wysokiej jakości sprzęt do pracy, dzięki któremu możesz pracować produktywnie i wygodnie.
  • < li> Konkurencyjne wynagrodzenie i KPI: Zacznij od stawki próbnej, a następnie plus premie zależne od Twojego wkładu w sukces firmy.
  • Płatne wdrożenie: Inwestujemy w Twoje pierwsze kroki w firmie, abyś od samego początku czuł się wspierany.
  • < span style="font-style: normal; Font-weight: 400">Płatne urlopy i dni chorobowe: Skorzystaj z 18 dni roboczych urlopu i maksymalnie 15 płatnych dni chorobowych. Zdrowie i odpoczynek są dla nas najważniejsze!
  • Szkolenie zawodowe: Rozwijaj się dzięki zaawansowanym kursom szkoleniowym. Inwestujemy w Twój rozwój zawodowy!
  • Wpływ na procesy: Twoja opinia jest ważna! Masz możliwość wpływania na procesy pracy i ich doskonalenie.
  • Wynagrodzenie na czas: Nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie ściśle do 10-go każdego miesiąca, z możliwością otrzymania zaliczki na żądanie.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij swoje CV już dziś i bądź częścią naszego sukcesu!

Kijów
Pełny etat