Programista ML — przetwarzanie obrazu, wizja komputerowa w DNA325

Opublikowano ponad 30 dni temu

39 wyświetleń

DNA325

DNA325

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Programista ML — przetwarzanie obrazu, wizja komputerowa віддалено OPIS STANOWISKA Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego i zmotywowanego Inżynier uczenia maszynowego, aby dołączyć do zespołu naszego klienta. Jako członek naszego zespołu odegrasz kluczową rolę w opracowywaniu innowacyjnych funkcji opartych na technologii ML w celu zwiększenia funkcjonalności naszych narzędzi do edycji zdjęć dla systemów macOS, iOS i VisionOS. O produkcie zapytaj rekrutera. Ale w dwóch

26 lipca 2024

Programista ML — przetwarzanie obrazu, wizja komputerowa

віддалено

OPIS STANOWISKA

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego i zmotywowanego Inżynier uczenia maszynowego, aby dołączyć do zespołu naszego klienta.

Jako członek naszego zespołu odegrasz kluczową rolę w opracowywaniu innowacyjnych funkcji opartych na technologii ML w celu zwiększenia funkcjonalności naszych narzędzi do edycji zdjęć dla systemów macOS, iOS i VisionOS.

O produkcie zapytaj rekrutera. Ale w dwóch słowach jest to aplikacja do edycji zdjęć, która jest na rynku już od 17 lat.

Idealny kandydat będzie posiadał wiedzę z zakresu widzenia komputerowego i przetwarzania obrazu. Będziesz odpowiedzialny za stosowanie zaawansowanych technik uczenia maszynowego w celu rozwiązania szeregu złożonych problemów. Niektóre przykłady tych problemów obejmują segmentację obrazu, usuwanie rozmycia, szacowanie głębi, przetwarzanie obrazu RAW, odszumianie i inne.

Czego szukamy

  • Ponad 5 lat doświadczenia w branży z silnym systemem uczenia się i wizją komputerową podstawy
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu modeli Deep Learning
  • Biegłość w korzystaniu z zestawów narzędzi ML , np. PyTorch
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Silne umiejętności inżynierii oprogramowania w języku Python umożliwiające tworzenie skalowalnej i niezawodnej infrastruktury na potrzeby systemów głębokiego uczenia się, modelowania i oceny
  • Sprawdzona umiejętność trenowania i debugowania systemów głębokiego uczenia się: definiowanie metryk i zbiorów danych, wykonywanie błędów modele analityczne i szkoleniowe w nowoczesnym frameworku ML
  • Znajomość badań aktualnej literatury i matematyki ML, w tym metod optymalizacji i technik modelowania
  • Duże doświadczenie w przejściu prototypu w produkt końcowy
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej oraz umiejętność praktycznej pracy w zespołach wielofunkcyjnych

M.S. lub doktorat z informatyki lub dziedziny pokrewnej (matematyka, fizyka, statystyka lub inżynieria komputerowa). Preferowane co najmniej 5-letnie doświadczenie w stosowanym systemie uczenia maszynowego i/lub rozwoju produktów.

Co oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy w ramach małego zespołu programistów, projektantów i innych pasjonatów
  • Laptop Mac
  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Lunch w domu

Gdzie pracujemy

< p> Działamy w naszej dedykowanej przestrzeni roboczej zlokalizowanej w Wilnie na Litwie. Na tym stanowisku przewidujemy pracę głównie w biurze. Jednakże po początkowym okresie próbnym możemy zaoferować model hybrydowy (3 dni w tygodniu), jeśli zajdzie taka potrzeba.

Można rozważyć wyjątki dotyczące pracy wyłącznie zdalnej i jest to domyślne rozwiązanie dla wszystkich kandydatów z Ukrainy .

Dołączając do nas, będziesz mieć możliwość wniesienia wkładu w wpływowe projekty o globalnym zasięgu. Jeśli pasjonujesz się wykorzystaniem uczenia maszynowego do rozwiązywania rzeczywistych wyzwań i chcesz wnieść znaczący wkład w branżę, zapraszamy do aplikowania!