Następna praca

Specjalista w zakresie księgowości wojskowej w LIGA ZAKON

6 września

20 wyświetleń

LIGA ZAKON

LIGA ZAKON

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

LIGA ZAKON to produktowa firma IT - ukraiński deweloper produktów informacyjnych i analitycznych z 30-letnim doświadczeniem, dużymi kompetencjami w zakresie przetwarzania dużych zbiorów danych i wysokimi standardami obsługi klienta.< p>W dniu dzisiejszym z rozwiązań produktowych platformy informatycznej LIGA360 korzysta ponad 160 000 użytkowników różnych szczebli, a wraz z projektami partnerskimi integrującymi się z rozwiązaniami LIGA ZAKON liczba ta wynosi około 360 000 różnych specjalistów, w

LIGA ZAKON to produktowa firma IT - ukraiński deweloper produktów informacyjnych i analitycznych z 30-letnim doświadczeniem, dużymi kompetencjami w zakresie przetwarzania dużych zbiorów danych i wysokimi standardami obsługi klienta.

< p>W dniu dzisiejszym z rozwiązań produktowych platformy informatycznej LIGA360 korzysta ponad 160 000 użytkowników różnych szczebli, a wraz z projektami partnerskimi integrującymi się z rozwiązaniami LIGA ZAKON liczba ta wynosi około 360 000 różnych specjalistów, w tym niemal wszystkie władze wykonawcze i sądownicze /p>

Głównym kierunkiem strategicznym firmy jest wejście na rynek międzynarodowy i tworzenie wartości produktowych Platformy LIGA 360 dla klientów z różnych krajów.

Poszukujemy pracownika na pół etatu na stanowisko specjalisty ds. księgowości wojskowej.

Wymagana wiedza i umiejętności:

  • Doświadczenie w prowadzeniu od podstaw pełnej księgowości wojskowej przez co najmniej 2 lata.
  • Dogłębna znajomość ram regulacyjnych i ustawodawstwa dotyczącego rachunkowości wojskowej, mobilizacji i rezerwacji.
  • li>Doświadczenie w pracy z poborowymi (uzgadnianie VOD, prowadzenie prac wyjaśniających, powiadomienia itp.).
  • Doświadczenie w zakresie interakcji z TCC (korespondencja, raportowanie, uzgodnienia roczne) .
  • Doświadczenie w sporządzaniu projektów konsultacji dotyczących zagadnień obowiązującego prawodawstwa.
  • Doświadczenie w zakresie zastrzeżeń poprzez DIA.
  • Przekazanie raportowania Ministerstwa Gospodarki dotyczące osób zastrzeżonych.< /li>

Główne obowiązki funkcjonalne:

  • Utrzymanie pełnego zakresu księgowości wojskowej i księgowań pracowniczych.
  • Doradztwo dla pracowników i wytyczne firmy w zakresie przepisów dotyczących rachunkowości wojskowej.
  • Przeprowadzanie audytów podczas odbiorów obecności wojskowego dokumentu rejestracyjnego.
  • Wykazanie poborowym, poborowym i rezerwistom zasad rejestracji wojskowej w momencie zatrudnienia.
  • Wysyłanie zawiadomień o zmianie do odpowiedniego TCC i SP dane rejestracyjne poborowych, poborowych i rezerwistów.
  • Powiadomienie, na żądanie TCC i SP poborowych, poborowych i rezerwistów, o ich wezwaniu do odpowiednich TCC i SP oraz zapewnienie ich terminowego przybycia.
  • Przesyłanie do odpowiednich TCC i SP na ich żądanie informacji o zarejestrowanych poborowych, poborowych i rezerwistach.

Dlaczego warto pracować w LIGA ZAKON:

  • Produktowa firma IT, która aktywnie się rozwija.
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia w zespole profesjonalistów.
  • Oficjalna rejestracja.
  • Wewnętrzny system szkoleń.
  • Praca zdalna.

Zainteresowany ofertą pracy? Wyślij swoje CV!

Kijów
Część etatu