Następna praca

Trener fitness w Benefit, Fitnes studiya

6 września

26 wyświetleń

Benefit, Fitnes studiya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Czerniowce

Opis stanowiska: Benefit poszukuje doświadczonego trenera fitness z co najmniej 1-letnim doświadczeniem w branży fitness. Nasza firma jest pierwszym studiem fitness EMC w Czerniowcach i poszukujemy wysoko wykwalifikowanego specjalisty, który będzie w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi naszym klientom strong>Doświadczenie w pracy w branży fitness od co najmniej 1 roku;Znajomość podstaw fitnessu i jego metod;Doświadczenie w pracy z klientami w różnym wieku i poziom wyszkolenia;Umiejętność pr

Opis stanowiska: Benefit poszukuje doświadczonego trenera fitness z co najmniej 1-letnim doświadczeniem w branży fitness.

Nasza firma jest pierwszym studiem fitness EMC w Czerniowcach i poszukujemy wysoko wykwalifikowanego specjalisty, który będzie w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi naszym klientom strong>

  • Doświadczenie w pracy w branży fitness od co najmniej 1 roku;
  • Znajomość podstaw fitnessu i jego metod;
  • Doświadczenie w pracy z klientami w różnym wieku i poziom wyszkolenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.
  • Główne obowiązki:

    • Prowadzenie treningów fitness z wykorzystaniem sprzętu do elektrostymulacji;
    • Opracowywanie indywidualnych programów treningowych dla klientów;
    • Doradzanie klientom w kwestiach zdrowego stylu życia i odżywiania;
    • Utrzymanie czystości i porządku na siłowni;

    Oferujemy:

    • Rozwój kariery;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Nowoczesny sprzęt i infrastruktura;
    • Dogodny grafik pracy< /li>
    • Przyjemna i przyjazna atmosfera w zespole.

    W celu rozmowy kwalifikacyjnej wypełnij formularz dostępny pod linkiem:https://forms.gle/JABW5NGXk6 mFuukh8

Czerniowce