Następna praca

Średni+/starszy programista Angular w dowell

Opublikowano ponad 30 dni temu

45 wyświetleń

dowell

dowell

0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Trisk to platforma SaaS założona i finansowana przez inwestorów z Doliny Krzemowej w 2017 roku.Naszej platformie zaufali liderzy branży, tacy jak VPTAX, MOEOP, BlueSky, UACPA i Disney. Oferujemy kompleksowe narzędzie do automatyzacji przepływu pracy, które umożliwia ekspertom dziedzinowym efektywną współpracę z klientami i współpracownikami, upraszczając gromadzenie danych, zgodność, analizę, audyt i dostarczanie wyników.Trisk Studio zapewnia konfigurowalne formularze umożliwiające współpracę, p

Trisk to platforma SaaS założona i finansowana przez inwestorów z Doliny Krzemowej w 2017 roku.
Naszej platformie zaufali liderzy branży, tacy jak VPTAX, MOEOP, BlueSky, UACPA i Disney. Oferujemy kompleksowe narzędzie do automatyzacji przepływu pracy, które umożliwia ekspertom dziedzinowym efektywną współpracę z klientami i współpracownikami, upraszczając gromadzenie danych, zgodność, analizę, audyt i dostarczanie wyników.
Trisk Studio zapewnia konfigurowalne formularze umożliwiające współpracę, przepływy pracy, planowanie zadań, komunikację i funkcje bezpiecznego przechowywania danych. Jest to pierwsze kompleksowe narzędzie, które pozwala sprostać złożonym wyzwaniom w zakresie wydajności i bezpieczeństwa stojącym przed dostawcami usług 21-dniowych. W 2023 r. uruchomiliśmy Trish AI, generatywnego asystenta AI, który przekształca rozmowy w przepływy pracy, formularze, raporty i wiele więcej.
Nasza siedziba znajduje się w San Francisco w Kalifornii. Działamy z zespołem oddanych profesjonalistów stosujących standardowe metodyki Agile/Scrum, obejmujące 2-tygodniowe sprinty, spotkania branżowe, analizy i planowanie. Oferujemy elastyczność pracy zdalnej i biurowej.

  • Kwalifikacje
    Wykształcenie: Licencjat z inżynierii oprogramowania, informatyki lub pokrewnej dziedziny.
    Doświadczenie:
    ponad 5 lat w tworzeniu aplikacji jednostronicowych ze znajomością architektury komponentów i skalowalności.
    biegła znajomość standardów i technologii usług internetowych (XML, XSL, X-Path, JSON, REST , RESTful, SOAP).
    Doświadczenie w integracji z interfejsami REST i bazami danych SQL.
    Doświadczenie w Angular 13+, elementach Angular i formularzach reaktywnych.
    Dobra znajomość JavaScript, TypeScript, ES, NodeJS (podstawy) i Websockets.
    Doświadczenie w programowaniu asynchronicznym, obserwowalnych, strukturowaniu danych frontendowych, strategiach zarządzania stanem aplikacji, NGRX, RxJS (Observables) i Promises.
    Dobra znajomość HTML, CSS, SASS, MNIEJ i responsywne zasady projektowania. Znajomość preprocesorów CSS, frameworków UI
    i pisania kodu kompatybilnego z różnymi przeglądarkami. Doświadczenie z Tailwind 3+ i Bootstrap 2+.
    Umiejętność tworzenia interfejsów użytkownika i architektury front-end zgodnie ze specyfikacjami zespołu projektowego (Figma).
    Znajomość narzędzi do tworzenia frontendów i menedżerów pakietów (Webpack, NPM) Doświadczenie z technologiami konteneryzacji i orkiestracji (np. Docker, Kubernetes).
    Doświadczenie z frameworkami/technologiami kolejek komunikatów (Redis, AWS SQS)
    Biegła znajomość GIT i GitFlow.
    Doświadczenie z usługami w chmurze (AWS) , GCP, Azure).
    Doświadczenie w tworzeniu/projektowaniu wspólnych komponentów oraz praktyczne wdrażanie złożonych aplikacji, dyrektyw, kontrolerów i usług AngularJS.
    Znajomość zdyscyplinowanej metodologii Agile/Agile Rollout, JIRA, i Confluence.
    Biegły w procesach programistycznych: kontrola źródła, śledzenie defektów, narzędzia do współpracy i przegląd kodu.
    Umie przeprowadzać recenzje wzajemne.
    Zrozumienie zasad projektowania obiektowego i wzorców projektowych. Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne.
    Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
    Wysoko zorganizowana, zmotywowana, uważnaszczegółowo i zorientowany na klienta.
    Niezależny pracownik, zdolny do wykonywania zadań pod niewielkim nadzorem lub bez niego.
    Udokumentowane umiejętności rozwiązywania problemów.
    Pozytywne nastawienie, zdolne do pracy samodzielnej lub w grupie .
    Znajomość automatyzacji przepływu pracy i standardów technologicznych (np. infrastruktury, architektury, procesów, aplikacji) będzie dodatkowym atutem.
    Ukończone studia licencjackie lub certyfikat techniczny w dziedzinie informatyki lub pokrewnej.
    Obowiązki i Obowiązki
    Wspieranie tworzenia wieloaspektowych aplikacji korporacyjnych i niestandardowych dla międzynarodowej bazy klientów.
    Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji internetowych przy użyciu Angular, JSONAPI i RxJS.
    Tworzenie responsywnych i przyjaznych dla użytkownika interfejsów przy użyciu JavaScript/
    TypeScript, Angular i Tailwind.
    Praca z mikrousługami AI po stronie serwera przy użyciu LangChain.
    Twórz i utrzymuj interfejsy API RESTful, aby umożliwić płynną komunikację między systemami front-end i back-end .
    Zapewnij wydajność, jakość i responsywność aplikacji.
    Utrzymuj wysokie standardy jakości, organizacji i automatyzacji kodu.
    Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi w celu definiowania, projektowania i wdrażania nowych funkcji.
    Identyfikuj wąskie gardła i błędy oraz opracowuj rozwiązania tych problemów.
    Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami branżowymi.

Kijów