Następna praca

Menedżer generowania leadów w FNDIT

Opublikowano ponad 30 dni temu

54 wyświetlenia

FNDIT

FNDIT

0 recenzji
1 rok
Kijów

FNDIT to platforma poleceń rekrutacyjnych, której zadaniem jest pomaganie ukraińskim talentom technologicznym w znajdowaniu możliwości pracy w zdalnych start-upach w Europie i USA. Łączymy wykwalifikowanych specjalistów z firmami poszukującymi wyjątkowych talentów, zapewniając pomost do globalnych możliwości kariery.Przegląd roli:Poszukujemy proaktywnego i zmotywowany menedżer ds. generowania leadów w niepełnym wymiarze godzin, aby dołączyć do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz odpowied

FNDIT to platforma poleceń rekrutacyjnych, której zadaniem jest pomaganie ukraińskim talentom technologicznym w znajdowaniu możliwości pracy w zdalnych start-upach w Europie i USA. Łączymy wykwalifikowanych specjalistów z firmami poszukującymi wyjątkowych talentów, zapewniając pomost do globalnych możliwości kariery.

Przegląd roli:

Poszukujemy proaktywnego i zmotywowany menedżer ds. generowania leadów w niepełnym wymiarze godzin, aby dołączyć do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za identyfikację i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami zainteresowanymi zatrudnieniem ukraińskich specjalistów technologicznych na stanowiska zdalne. Twoja praca będzie kluczowa dla rozwoju naszej sieci i tworzenia możliwości pracy dla naszych kandydatów.

Kluczowe obowiązki:

-Poszukiwanie klientów: Identyfikacja i badanie firmy w Europie i USA, które mogą odnieść korzyść z zatrudniania ukraińskich talentów technologicznych.
-Zasięg i zaangażowanie: Inicjuj kontakt z potencjalnymi klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych i innych kanałów, aby przedstawić naszą platformę i usługi.
- Budowanie relacji: rozwijaj i utrzymuj relacje z potencjalnymi klientami, rozumiejąc ich potrzeby rekrutacyjne i wyjaśniając, w jaki sposób FNDIT może im pomóc.
-Kwalifikacja leada: oceniaj potencjalnych klientów, aby upewnić się, że odpowiadają naszym usługom i mają potencjał do zatrudnienia naszych kandydatów.< br/>-Zarządzanie rurociągami: Utrzymuj zorganizowany rejestr potencjalnych klientów, śledź interakcje i działania następcze.
-Metryki wydajności: Dąż do osiągnięcia lub przekroczenia celów w zakresie generowania potencjalnych klientów i pozyskiwania klientów.

Wymagania:

-Doświadczenie w pozyskiwaniu leadów, sprzedaży lub rozwoju biznesu, szczególnie w sektorze technologii lub rekrutacji.
-Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, z umiejętność budowania relacji z potencjalnymi klientami.
-Dobre zdolności badawcze i analityczne w celu identyfikacji i kwalifikacji potencjalnych klientów.
-Zmotywowana i zorientowana na cel, z doświadczeniem w osiąganiu celów.

Wynagrodzenie:

Jest to stanowisko oparte na prowizji. Za każdego kandydata pomyślnie zatrudnionego przez klienta, którego pozyskasz, otrzymasz konkurencyjną prowizję.

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów