Następna praca

Środkowy programista baz danych w PrimoCollect

Opublikowano ponad 30 dni temu

67 wyświetleń

PrimoCollect

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Firma Grupa Primocollect to międzynarodowa firma finansowa istniejąca na rynku od ponad niż 16 lat. Główną działalnością jest likwidacja przeterminowanego zadłużenia kredytowego. Stale pracujemy nad poprawą warunków pracy – obecnie zatrudniamy ponad 120 pracowników. W związku z rozwojem i skalowaniem firmy zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.Zadania funkcjonalne pracownika:Rozwój i utrzymanie architektury, logiki baz danych i innych elementów konstrukcyjnych ; li>Rozwój i wsparcie rozwią

Firma Grupa Primocollect to międzynarodowa firma finansowa istniejąca na rynku od ponad niż 16 lat. Główną działalnością jest likwidacja przeterminowanego zadłużenia kredytowego. Stale pracujemy nad poprawą warunków pracy – obecnie zatrudniamy ponad 120 pracowników. W związku z rozwojem i skalowaniem firmy zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Zadania funkcjonalne pracownika:

  • Rozwój i utrzymanie architektury, logiki baz danych i innych elementów konstrukcyjnych ;

    • li>
    • Rozwój i wsparcie rozwiązań automatycznych i analitycznych (nocne automatyczne skrypty, automatyzacja obliczenia, gromadzenie danych, prezentacje itp.);
    • Utrzymanie integralności baz danych;
    • Wdrażanie i automatyzacja procesów biznesowych;

    Doświadczenie zawodowe:

    • Obowiązkowe, rzetelne doświadczenie w pracy z PostgreSQL przez co najmniej 2 lata na tym stanowisku;
    • Obowiązkowe, pewne doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu architektury (struktura DB , logika);
    • Obowiązkowe, pewne doświadczenie w analizie i optymalizacji złożonych zapytań; Silne, solidne doświadczenie z XML i JSON, znajomość XPATH, wyrażeń regularnych;

    Byłaby zaletą:

    • doświadczenie w pracy z wielkoobjętościowymi bazami danych;
    • doświadczenie w administrowaniu i monitorowaniu baz danych, optymalizacji ich wydajności;
    • doświadczenie w pracy z Java i /lub Python;

    Znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego (programy, stopień znajomości):

    • Systemy UNIX;
    • Windows;
    • Bash/Shell;

    Cechy osobiste, które przydadzą się w pracy:

    • Punktualność;
    • Odpowiedzialność;
    • Analityczne nastawienie;
    • Komunikacyjność;
    • Chęć rozwoju ;
    • Niezależność;
    • Uwaga;

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie;
    • Grafik pracy: pon.-pt. 8:00-17:00
    • < li> b>(przerwa na lunch) sobota-niedziela weekend;
    • Komfortowe warunki pracy;
    • Dogodna lokalizacja biura w Lwów (ul. Mały-Stotskogo 1);
    • li>
    • Kawa, herbata na koszt firmy);

      Oksana, 0500539354 (telegram, viber)

Lwów