Starszy inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego w Nova Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

83 wyświetlenia

Nova Digital

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate

Ukraińska firma informatyczna Nova Digital, będąca częścią grupy spółek NOVA , jest potężny programista aplikacji internetowych i oprogramowania dla architektur o dowolnej złożoności i obciążeniu. Tworzymy, utrzymujemy i stale udoskonalamy oprogramowanie, którego wygodę doceniło już 32 miliony klientów prywatnych i biznesowych Nova Poshta.W miarę powiększania się naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Starszy inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego.Umiejętności i kwalifika

Ukraińska firma informatyczna Nova Digital, będąca częścią grupy spółek NOVA , jest potężny programista aplikacji internetowych i oprogramowania dla architektur o dowolnej złożoności i obciążeniu. Tworzymy, utrzymujemy i stale udoskonalamy oprogramowanie, którego wygodę doceniło już 32 miliony klientów prywatnych i biznesowych Nova Poshta.

W miarę powiększania się naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Starszy inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego.

Umiejętności i kwalifikacje:

  • Co najmniej licencjat z informatyki , bezpieczeństwo cybernetyczne lub dziedzina pokrewna;
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w cyberbezpieczeństwie;
  • Duże, praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania informacjami i zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem (SIEM)/zarządzania incydentami & Systemy automatyzacji (opracowywanie, wdrażanie i zarządzanie);
  • Duża wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania standardów zgodności z bezpieczeństwem (NIST, ISO 27001, RODO, SOC 2);
  • Mocne wiedza techniczna na temat protokołów sieciowych i bezpieczeństwa;
  • Praktyczne doświadczenie z EDR, antywirusem, Web Security Proxy, WAF, DLP, PAM, skanerami luk, MDM;
  • Praktyczne doświadczenie z GCP lub hartowanie AWS;
  • Dogłębne zrozumienie i wiedza na temat zabezpieczania i wzmacniania systemów Windows, systemów operacyjnych Unix/Linux;
  • Doskonałe umiejętności programowania i pisania skryptów;
  • Doskonałe znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Kluczowe obowiązki:

  • Utrzymanie i doskonalenie systemów bezpieczeństwa (SIEM, WAF, EDR/Antiwirus, MDM itp.);
  • Obsługa zdarzeń i incydentów związanych z bezpieczeństwem zgłaszanych przez osoby lub systemy (SIEM, EDR, WAF itp.);
  • Weryfikacja projektu architektury chmury z perspektywy bezpieczeństwa;
  • Przygotuj firmę na zgodność z normą ISO 27001:2022 i RODO;
  • Opracowanie i utrzymywanie przewodników i podręczników dotyczących selekcji incydentów;
  • Opracowywanie skrypty, narzędzia i metodologie ulepszające systemy monitorowania bezpieczeństwa;
  • Świadcz usługi doradcze dla programistów i inżynierów, aby pomóc im w budowaniu bezpieczniejszych systemów informatycznych.

< strong>Oferujemy:

  • pracę urzędową;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • niezbędne sprzęt do pracy;
  • kultura korporacyjna, która motywuje i ładuje pozytywnie;
  • praca w firmach odpowiedzialnych społecznie, które podążają za trendami, doceniają pomysły pracowników i rozwijają się razem z nimi.
  • li>

Wyślij swoje CV, poznajmy się :)

Kijów