Artysta 3D dla średnich i starszych środowisk (konsola PC D&D) w Gameloft

18 września

16 wyświetleń

Gameloft

Gameloft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Opis stanowiskaDołącz do naszego utalentowanego zespołu i wyruszamy w niezbadaną przygodę w grach! Poszukujemy zapalonego artysty zajmującego się środowiskiem średniego i starszego pokolenia, który wniósłby swoje umiejętności do naszego projektu Dungeons & Dragons® na PC/konsolę. Ta innowacyjna gra połączy cechy Action-RPG / Survival z unikalnymi elementami gier symulacyjnych, aby na nowo zdefiniować gatunek i pobudzić wyobraźnię graczy na całym świecie.Opis roliWspółpraca z głównymi klientami,

Opis stanowiska

Dołącz do naszego utalentowanego zespołu i wyruszamy w niezbadaną przygodę w grach! Poszukujemy zapalonego artysty zajmującego się środowiskiem średniego i starszego pokolenia, który wniósłby swoje umiejętności do naszego projektu Dungeons & Dragons® na PC/konsolę. Ta innowacyjna gra połączy cechy Action-RPG / Survival z unikalnymi elementami gier symulacyjnych, aby na nowo zdefiniować gatunek i pobudzić wyobraźnię graczy na całym świecie.

Opis roli

  • Współpraca z głównymi klientami, reżyserami i producentami w celu planowania i osiągania celów strategicznych zespołu graficznego środowiska 3D.
  • Dostarczanie doskonałych tłumaczeń projektów środowisk i obiektów zgodnie z ogólną wizją gry, z naciskiem na stylizację.
  • Współpraca z innymi dziedzinami, takimi jak projektowanie poziomów, oświetlenie, efekty wizualne i sztuka techniczna, przy tworzeniu różnorodnych biomów.
  • Tworzenie samodzielnych i modułowych zasobów środowiska o różnej skali i złożoności.
  • Produkowanie i kierowanie rozwojem wysokiej jakości zasobów gier 3D z wykorzystaniem różnych technik, w tym przepływów pracy od wysokiej do niskiej zawartości poli, twardych powierzchni stylizowane i organiczne modelowanie.
  • Weryfikacja jakości obiektów w grze i wprowadzanie ulepszeń, jeśli to konieczne, w celu dopasowania do ograniczeń technicznych, celów wydajnościowych i kierunku artystycznego.
  • Wykazanie wysokiego poziomu biegłości we wszystkich zestawach narzędzi.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności

  • Wysokiej jakości portfolio Prace związane z grafiką środowiska 3D i grafiką poziomu odpowiednie dla gamedev, najlepiej z naciskiem na stylizację.
  • Umie interpretować koncepcje i materiały referencyjne oraz podążać za nimi, aby tworzyć czyste, szczegółowe i dokładne środowiska i dekoracje 3D.
  • Doskonałe zrozumienie mechaniki gry związanej z postaciami, obiektami i środowiskami.
  • Zrozumienie ograniczeń technicznych w przypadku produkcji międzyplatformowej
  • Doświadczenie w integracji zasobów 3D z wiodącymi w branży silnikami gier, takimi jak Unity lub Unreal.
  • Doskonała znajomość programy do modelowania, takie jak 3DSMAX, Maya, Blender, Zbrush oraz narzędzia do tworzenia tekstur/materiałów, takie jak Photoshop i Substance Painter/Designer.
  • Doświadczenie z Houdini będzie dodatkowym atutem.
  • Zrozumienie zasad/najlepszych praktyk dotyczących oświetlenia w czasie rzeczywistym (w tym postprocesu/gradacji).
  • Dbałość o szczegóły, zarówno pod kątem jakości estetycznej, jak i technicznej.
  • Doskonałe zrozumienie kształtu, formy, koloru i kompozycji.
  • Byłe oko do krajobrazu, krajobrazów miejskich, urbanistyki i geografii.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji z umiejętność skutecznej współpracy z każdym działem zespołu tworzącego gry.
  • Zdolność do zaradności i tworzenia kreatywnych rozwiązań.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i umiejętność dotrzymywania terminów.< /li>
  • Zaangażowanie w projekt i chęć znalezienia najlepszego możliwego sposobu na inspirowanie innych.
  • Wykształceni w zakresie najnowszych trendów i mają silne spojrzenie na ich związeknasze obecne i przyszłe projekty.

Korzyści:

  • Dołącz do wiodącego globalnego zespołu mobilnego i wydawcą gier wideo wykorzystującym najnowsze technologie.
  • Pracuj z utalentowanym międzynarodowym zespołem w przyjaznym, kreatywnym środowisku.
  • Zdobądź doświadczenie w szybko rozwijającej się i innowacyjnej branży gier wideo.< /li>
  • Przyczyń się do tworzenia wysokiej jakości produktów rozpoznawalnych na całym świecie.
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki dynamicznym promocjom i globalnym możliwościom.

Co oferuje Gameloft:

  • Możliwość pracy zdalnej w globalnej firmie produktowej z utalentowanymi ludźmi.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.
  • 21 dni płatnego urlopu, 5 dni płatnego zwolnienia chorobowego oraz święta państwowe jako dni wolne od pracy
  • Ubezpieczenie lekarskie, psycholog
  • Urlop rodzicielski
  • Własna platforma edukacyjna z kursami, programami szkoleniowymi, certyfikatami
  • Program poleceń pracowniczych z świetnymi bonusami.
  • Wsparcie techniczne i sprzęt

Dodatkowe Informacje

Jeśli pasjonujesz się tworzeniem gier i masz umiejętności i doświadczenie, których szukamy, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Prześlij swoje CV i portfolio do rozpatrzenia.

W celu rozpatrzenia Twojej aplikacji , wymagamy od Ciebie przesłania pełnej wersji CV w języku angielskim. Twoje CV musi zawierać link do portfolio. Twoje portfolio będzie świadczyć o mistrzostwie technicznym i naturalnym wyczuciu artystycznej kreatywności i projektowania.

Dołącz do nas, aby stworzyć epicki świat Dungeons & Dragons do życia dzięki swoim umiejętnościom kreatywnym i technicznym!

Charków