Artysta zajmujący się rekwizytami 3D w średnim wieku (konsola D&D PC) w Gameloft

18 września

17 wyświetleń

Gameloft

Gameloft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Opis stanowiskaPoszukujemy utalentowanego i kreatywnego artysty zajmującego się rekwizytami 3D z pasją do scenerii fantasy, który dołączy do naszego zespołu przy ekscytującym projekcie gry wideo Dungeons & Dragons. Jako artysta zajmujący się rekwizytami 3D ożywisz bogaty, pełen wyobraźni świat D&D, projektując i tworząc skomplikowane, wysokiej jakości rekwizyty i zasoby środowiskowe. Twoja praca wpłynie na atmosferę i zanurzenie się w grze, wzbogacając doświadczenia gracza.Kluczowe obowiązki:Twó

Opis stanowiska

Poszukujemy utalentowanego i kreatywnego artysty zajmującego się rekwizytami 3D z pasją do scenerii fantasy, który dołączy do naszego zespołu przy ekscytującym projekcie gry wideo Dungeons & Dragons. Jako artysta zajmujący się rekwizytami 3D ożywisz bogaty, pełen wyobraźni świat D&D, projektując i tworząc skomplikowane, wysokiej jakości rekwizyty i zasoby środowiskowe. Twoja praca wpłynie na atmosferę i zanurzenie się w grze, wzbogacając doświadczenia gracza.

Kluczowe obowiązki:

  • Twórz wysokiej jakości stylizowane zasoby 3D (rekwizyty, broń, sprzęt) przy użyciu zaawansowanych technik modelowania powierzchniowego i organicznego.
  • Wykorzystuj zdjęcia referencyjne i materiały koncepcyjne, aby modelować szczegółowe, czyste i dokładne zasoby.
  • Współpracuj z zespołami kreatywnymi, aby zapewnić zgodność zasobów z funkcjonalnością rozgrywki i kierunkiem wizualnym.
  • Integruj i sprawdzaj modele 3D w silniku gry Unity, zapewniając optymalną wydajność i jakość techniczną.
  • Rozwiązuj problemy związane z zasobami i odpowiadaj na uwagi, aby spełnić standardy projektu.
  • Przyczyń się do ulepszeń procesów i rozwoju technologii tworzenia dzieł sztuki.
  • Dokumentuj przepływy pracy i najlepsze praktyki zapewniające spójność w całym zespole artystycznym.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Portfolio prezentujące wysokiej jakości rekwizyty 3D, ze szczególnym uwzględnieniem stylizowanych zasobów.
  • Umiejętność interpretacji materiałów referencyjnych i grafik koncepcyjnych w celu tworzenia dokładnych modeli 3D.
  • Umiejętność podążania za istniejący styl kierunku artystycznego i wybrana wizja projektu.
  • biegłość w silnikach gier takich jak Unity lub Unreal (preferowane doświadczenie w Unity).
  • silne umiejętności zarówno w twardej nawierzchni i modelowanie organiczne.
  • Dogłębne zrozumienie zasad kształtu, formy i kompozycji.
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu zoptymalizowanych zasobów 3D na potrzeby tworzenia gier.
  • Biegłość w branży -standardowe narzędzia do modelowania (3DSMAX, Maya, Blender, Zbrush) i narzędzia do tworzenia tekstur/materiałów (Photoshop, Substance).
  • Dobra znajomość przepływów pracy PBR.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność współpracować w środowisku zespołowym.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i dotrzymywania terminów.

Preferowane umiejętności :

  • Doświadczenie w integracji z Unity i rozwiązywaniu problemów z zasobami.
  • Pasja do stylizowanej sztuki i kreatywność w tworzeniu zasobów.

Korzyści:

  • Dołącz do wiodącego światowego wydawcy gier mobilnych i wideo korzystającego z najnowszych technologii.
  • Pracuj z utalentowanym międzynarodowym zespołem w przyjaznym, kreatywnym środowisku.
  • Zdobądź doświadczenie w szybko rozwijającej się i innowacyjnej branży gier wideo.
  • Przyczyń się do tworzenia wysokiej jakości produktów rozpoznawanych na całym świecie.< /li>
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki dynamicznym awansom i globalnym możliwościom..

Co oferuje Gameloft:

  • Możliwość pracy zdalnej w globalnej firmie produktowej z utalentowanymi ludźmi.
  • Konkurencyjnae wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.
  • 21 dni płatnego urlopu, 5 dni płatnego zwolnienia lekarskiego oraz święta państwowe jako dni wolne od pracy
  • Ubezpieczenie medyczne, psycholog
  • Urlop rodzicielski
  • Własna platforma edukacyjna z kursami, programami szkoleniowymi, certyfikatami
  • Program poleceń pracowniczych z świetnymi bonusami.
  • Wsparcie techniczne i sprzęt
  • < /ul>

    Informacje dodatkowe

    Jeśli pasjonujesz się tworzeniem gier i masz umiejętności i doświadczenie, których szukamy, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Prześlij swoje CV i portfolio do rozpatrzenia.

    Aby rozpatrzyć Twoją aplikację, wymagamy przesłania pełnej wersji CV w języku angielskim. Twoje CV musi zawierać link do portfolio. Twoje portfolio będzie świadczyć o mistrzostwie technicznym i naturalnym wyczuciu artystycznej kreatywności i projektowania.

    Dołącz do nas, aby stworzyć epicki świat Dungeons & Dragons do życia dzięki swoim umiejętnościom kreatywnym i technicznym!

Charków