Następna praca

Zakup Mediów zdalnie w Optima Global

16 października

24 wyświetlenia

Optima Global

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Kupujący media (Facebook), Loterie!!!                           Jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego, aktywnie działającym w niszy loteryjnej. Obecnie poszukujemy Media Buyera z doświadczeniem na platformie Facebook i Bigo, gotowego rozwijać się w wysoce konkurencyjnym środowisku i nastawionego na osiąganie wysokich wyników. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi ofertami i GEO, masz szansę dołączyć do naszego zespołu!Co oferujemy: -Stałe wynagrodzenie + wysoki proce

                   Kupujący media (Facebook), Loterie!!!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego, aktywnie działającym w niszy loteryjnej. Obecnie poszukujemy Media Buyera z doświadczeniem na platformie Facebook i Bigo, gotowego rozwijać się w wysoce konkurencyjnym środowisku i nastawionego na osiąganie wysokich wyników. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi ofertami i GEO, masz szansę dołączyć do naszego zespołu!

Co oferujemy:
-Stałe wynagrodzenie + wysoki procent zysków.
-Będziesz zarabiał nie tylko stałą kwotę, ale także będziesz miał znaczący udział w sukcesie swoich kampanii.
-Stabilne wypłaty bez goleń.
-Gwarantujemy uczciwe rozliczenia i terminowe płatności, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na pracy i rozwoju.
-Szeroka pula ofert i różnorodne GEO.
-Otrzymasz dostęp do najlepszych ofert i grup docelowych z różnych regionów świata, co pozwoli Ci poszerzyć swoje możliwości i zwiększyć zyski.
-Pełna infrastruktura: zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do udanej pracy — od najlepszych reklamodawców po całodobową pomoc techniczną, dzięki której wszelkie problemy zostaną szybko rozwiązane.
-Praca z profesjonalnym kierownikiem zespołu. Będziesz miał okazję pracować z doświadczonym TL, który pomoże Ci udoskonalić Twoje umiejętności i osiągnąć nowy poziom w zawodzie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

-Doświadczenie w kampaniach reklamowych w Facebook Ads lub Bigo z niszą Sweepstakes -obowiązkowe doświadczenie 6 miesięcy lub dłużej.
-Umiejętność skutecznego analizować wyniki kampanii reklamowych i wyciągać wnioski do dalszej optymalizacji.
-Umiejętność pracy w zespole i osiągania celów w wysoce konkurencyjnych warunkach.
-Zorientowanie na wynik.
-Szukamy osób, które są gotowe wziąć odpowiedzialność za swoje kampanie i dążyć do maksymalnego zysku.

Obowiązki:
-Uruchamianie i zarządzanie kampaniami reklamowymi na Facebooku w niszy loteryjnej.
-Optymalizacja kampanii w celu osiągnięcia maksymalnej konwersji i rentowności.
-Testowanie nowych ofert i strategii, znajdowanie najbardziej opłacalnych podejść do reklamy.
-Interakcja z reklamodawcami i partnerami w celu poprawy warunków i zwiększenia wydajności pracy.
-Monitorowanie i analiza wyników kampanii w celu ich ciągłego doskonalenia.

My oferujemy:

-Pełne wsparcie i szkolenia ze strony doświadczonych współpracowników.
-Możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
-Ciągle nowe wyzwania i zadania, które pozwolą odkryj swój potencjał

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią szybko rozwijającej się firmy, wyślij swoje CV na adres tg - @InnaArbPro

Kijów
Pełny etat