Następna praca

Asystent marketera w SOFTKOM grup, TOV

16 października

19 wyświetleń

SOFTKOM grup, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

SOFTCOM to firma informatyczna, która od 25 lat przynosi korzyści przedsiębiorstwom.Nawet podczas inwazji na pełną skalę SOFTCOM nadal się rozwija i naprawdę potrzebujemy kolejnej myślącej głowy, wraz ze wszystkim innym:) Jesteśmy zespołem, który szanuje i ceni siebie nawzajem, jesteśmy uczciwi wobec współpracowników, partnerów i klientów. Kochamy naszą pracę, nasza praca daje nam przyjemność i poczucie samorealizacji.Jeśli wartości naszej firmy są bliskie do Ciebie, będzie nam niezmiernie miło

SOFTCOM to firma informatyczna, która od 25 lat przynosi korzyści przedsiębiorstwom.

Nawet podczas inwazji na pełną skalę SOFTCOM nadal się rozwija i naprawdę potrzebujemy kolejnej myślącej głowy, wraz ze wszystkim innym:)

Jesteśmy zespołem, który szanuje i ceni siebie nawzajem, jesteśmy uczciwi wobec współpracowników, partnerów i klientów. Kochamy naszą pracę, nasza praca daje nam przyjemność i poczucie samorealizacji.

Jeśli wartości naszej firmy są bliskie do Ciebie, będzie nam niezmiernie miło widzieć Cię w zespole!

Wymagania:

  • Doświadczenie w copywritingu;
  • < li>Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego (w mowie i piśmie);
  • Doskonała znajomość programów biurowych MS Microsoft (Word, Excel, Power Point) );
  • Umiejętność gromadzenia i systematyzowania danych z różnych źródeł:
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy z sieciami społecznościowymi, zasady reklamy kampanie, targetowanie;
  • Umiejętność pracy z edytorami graficznymi (Photoshop, Illustrator, Саva i inne) będzie dodatkowym atutem;
  • Inicjatywa;

Zadania:

< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">
  • Odpowiadanie na dyski informacyjne, szybkie i terminowe tworzenie treści;
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi. sieci firmowe (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin) — uruchamianie akcji promocyjnych, kontrola efektywności;
  • Planowanie i kontrola umieszczania nowych treści na stronach firmowych, aktualizacja i edycja istniejących treści;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia celów biznesowych;
  • Będzie dodatkowym atutem:< /p>

    • Praca w branży IT, praca z treścią na rynek B2B;

    Oferujemy:

    • Wygodne biuro zaledwie 5 minut od stacji. Metro Livoberezhna;
    • Wygodny grafik pracy - 5/2, od 9:00 do 18:00;
    • Hybrydowy format pracy;
    • Stabilne wynagrodzenie;
    • li>
    • li>
    • Możliwości rozwoju kariery;
    • Szkolenia i rozwój korporacyjny;
    • Przyjazny i przyjazny zespół;
    • Dowolny dress code;
    • li>
    • Siłownia w biurze, gabinet masażu i część gastronomiczna;
    • Możliwość wizyty u masażysty w gabinecie po obniżonych cenach;
    • Kącik dla dzieci dla pracujących rodziców;
    • Fajne tereny rekreacyjne (stół tenisowy, konsola do gier, pokój relaksacyjny);

    Cenimy i szanujemy naszych współpracowników oraz ich przestrzeń osobistą, dlatego nie wolno nam pracować w nadgodzinach ani w weekendy!

    Kijów