Następna praca

Menedżer ds. marketingu sklepów offline w Family

1 października

45 wyświetleń

Family

Family

0 recenzji
Brak doświadczenia
Bila Tserkva

Firma Rodzinna to jedna z największych sieci sprzedaży zastawy stołowej i tekstyliów na Ukrainie. Od ponad 15 lat dynamicznie rozwija się na rynku detalicznym i pewnie posuwa się do przodu. Posiadamy szeroką gamę produktów najlepszych producentów ukraińskich i zagranicznych.  Poznajmy się bliżej: oraz https://www.instagram.com/family.ua_/.Poszukujemy kreatywnego i proaktywnego marketera cyfrowego, który pomoże rozwijać naszą markę i pozyskać nowych klientów.Główne obowiązki:< li>Kierowanie punk

Firma Rodzinna to jedna z największych sieci sprzedaży zastawy stołowej i tekstyliów na Ukrainie. Od ponad 15 lat dynamicznie rozwija się na rynku detalicznym i pewnie posuwa się do przodu. Posiadamy szeroką gamę produktów najlepszych producentów ukraińskich i zagranicznych.

Poznajmy się bliżej: https://www.instagram.com/family.ua_/.

Poszukujemy kreatywnego i proaktywnego marketera cyfrowego, który pomoże rozwijać naszą markę i pozyskać nowych klientów.

Główne obowiązki:

    < li>Kierowanie punktów sprzedaży: Konfigurowanie i optymalizacja kampanii reklamowych w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów do naszych sklepów stacjonarnych.
  • Tworzenie kreatywne: Rozwój materiałów wizualnych i tekstowe materiały reklamowe (banery, plakaty, reklamy).
  • Komunikacja z blogerami: Poszukiwanie blogerów i influencerów do współpracy, zatwierdzanie warunków reklamy punktów sprzedaży detalicznej, kontrola realizacji kampanii reklamowych.
  • Analiza wyników: Monitoring efektywności kampanii reklamowych oraz analiza wskaźników i propozycji ich ulepszenia.

Wymagania od kandydata:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu Digital.
  • Pewna znajomość narzędzi Instagram (w tym kont firmowych) i platform reklamowych (Facebook Ads, Google Ads).
  • Umiejętności tworzenia treści wizualnych i tekstowych.
  • Doświadczenie w pracy z blogerami i influencerami.
  • Umiejętności analityczne i umiejętność praca ze wskaźnikami KPI.
  • Kreatywność, odpowiedzialność, zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

  • Praca służbowa zgodna z Kodeksem Pracy;
  • Grafik pracy 5/2 w godzinach 9:00 - 18:00 (weekendy, niedziela-poniedziałek);
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju kariery w firmie.
  • Elastyczny grafik pracy.

Czekamy na Twoje CV!

Valentina - +380680975522< /p >