Następna praca

Młodszy Menedżer Cyfrowy w Kasta

1 October

49 wyświetleń

Kasta

Kasta

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Kasta to największy rynek mody z odzieżą, obuwiem i dodatkami na Ukrainie. Kasta od 14 lat otwiera przed Ukraińcami najlepsze międzynarodowe i lokalne marki i udowadnia na własnym przykładzie, że modne zakupy w Internecie są łatwiejsze, szybsze i tańsze.Nasza misja: Zachwyć klientów innowacjami, dzięki którym zakupy online będą tańsze, wygodniejsze i szybsze. Każdy z nas czuje wagę swoich decyzji i swój wkład w rozwój firmy.Poszukujemy towarzyskiego, odpowiedzialnego i nastawionego na wyniki spe

Kasta to największy rynek mody z odzieżą, obuwiem i dodatkami na Ukrainie. Kasta od 14 lat otwiera przed Ukraińcami najlepsze międzynarodowe i lokalne marki i udowadnia na własnym przykładzie, że modne zakupy w Internecie są łatwiejsze, szybsze i tańsze.

Nasza misja: Zachwyć klientów innowacjami, dzięki którym zakupy online będą tańsze, wygodniejsze i szybsze. Każdy z nas czuje wagę swoich decyzji i swój wkład w rozwój firmy.

Poszukujemy towarzyskiego, odpowiedzialnego i nastawionego na wyniki specjalisty, prowadzącego aktywny tryb życia, który szybko dołączy do naszego zespołu i pomoże w realizacji naszych ambitnych pomysłów i planów!

Co będzie wchodzić w zakres obowiązków:

  • Pomoc w tworzeniu i edycji kreacji. Musisz umieć wykonać TK dla różnych źródeł ruchu i móc analizować skuteczność tych kreacji.
  • Analiza kluczowych wyników wskaźników (CAC, CPO, ROMI, itp.) i analizowaniu wyników kampanii reklamowych. Konieczne jest zrozumienie, czym CAC różni się od CPO, dobre poruszanie się po głównych wskaźnikach działań cyfrowych i umiejętność wyciągania wniosków.
  • Praca z Excel: analiza danych, raportowanie, praca z tabelami, wykresami i formułami.
  • Podstawowa znajomość SEO, ASA/ASO i PPC. Mamy wewnętrzne zespoły i wykonawców, trzeba umieć rozmawiać tym samym językiem ze specjalistami, aby zrozumieć, co się dzieje i móc poprawnie ustawić zadanie.
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia osiągnięcia wspólne cele firmy.
  • Pracuj z aplikacją, pracuj z MMP (nie ma problemu, jeśli nie masz doświadczenia, nauczymy Cię)
  • Pomoc z dokumentami. Mamy wielu kontrahentów, których lista z każdym tygodniem się wydłuża. Potrzebujemy osoby, która pomoże również przy dokumentach.
  • Wykonanie dodatkowych zadań związanych z marketingiem cyfrowym.

Chcemy widzieć naszego kolegę takiego:

  • Podstawowy poziom języka angielskiego (komunikacja ustna i pisemna).
  • Doświadczenie z Excel (pewna praca z formułami, tabelami, raportami).
  • Podstawowa znajomość SEO i PPC (kluczowe pojęcia, podstawy konfiguracji kampanii reklamowych w Google Ads/Facebook Ads).
  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, chęć uczenia się i dostosowywania się do zmian .
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Pożądane doświadczenie w branży eCommerce.
  • P.S. Potrzebujemy osoby, która naprawdę chce się uczyć i pracować w przyjaznej atmosferzei który nie boi się czegoś zrozumieć, zapytać, gdy nie jest jasne i kto się nie poddaje.

< b style="font-weight: 700">Mamy też:

  • Przytulne i stylowe biuro w 3 minuty od metra (możliwość pracy całkowicie zdalnie);
  • Zespół profesjonalistów gotowy podzielić się swoim doświadczeniem;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zwolnienie chorobowe i urlopowe.< /li>

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekamy na Twoje CV z oczekiwaniami finansowymi.

Kijów
Pełny etat