Następna praca

Sprzedawca w Sidd Trans

1 października

45 wyświetleń

Sidd Trans

Sidd Trans

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma SIDDTRANS< /b> — niezawodny partner ukraińskich rolników i ekspert w handlu zbożem.Tysiące ukraińskich rolników zaufało nam swoimi produktami przez długi czas od ponad 15 lat!< /p>Aby wzmocnić funkcję marketingową, poszukujemy menedżera ds. marketingu.Zadania:Wdrażanie strategii marketingowejPrzeprowadzanie badań i analiz rynkuOrganizacja i prowadzenie wydarzeń marketingowych, kampanii reklamowych i promocji produktówWspółpraca z kontrahentami marketingowymi Organizacja generowania leadów

Firma SIDDTRANS< /b> — niezawodny partner ukraińskich rolników i ekspert w handlu zbożem.

Tysiące ukraińskich rolników zaufało nam swoimi produktami przez długi czas od ponad 15 lat!< /p>

Aby wzmocnić funkcję marketingową, poszukujemy menedżera ds. marketingu.

Zadania:

  • Wdrażanie strategii marketingowej
  • Przeprowadzanie badań i analiz rynku
  • Organizacja i prowadzenie wydarzeń marketingowych, kampanii reklamowych i promocji produktów
  • Współpraca z kontrahentami marketingowymi
  • Organizacja generowania leadów i aktywacja zimnej bazy
  • Zwiększanie lojalności klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu od co najmniej 2 lat.
  • Pewna znajomość metod badań i analiz marketingowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespół.
  • Samoograniczenie.
  • Zaangażowanie w procesy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego.
  • Ciekawe i rozwijające zadania.
  • li>Wygodne miejsce pracy, biuro posiada generator i wiatę,
  • Po okresie próbnym dodawany jest system KPI.

Kijów