Następna praca

Analityk działu zarządzania partnerstwami w Ukrnafta

1 października

50 wyświetleń

Ukrnafta

Ukrnafta

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Od ponad 70 lat "Ukrnafta" jest największym największym dostawcą ropy i gazu spółkę wydobywczą na Ukrainie, która obejmuje 1791 odwiertów naftowych i 147 gazowych, a także ponad 500< /strong>Stacje benzynowe UKRNAFTA w prawie wszystkich regionach Ukrainy.Wszystko to jest możliwe dzięki ludziom, którzy tworzą nasz zespół - silne, odważne, zdecydowane, innowacyjne i zjednoczone wspólne zadanie. Wielka rodzina #UkrnaftaPeople ma prawie 20 000 współpracowników na całej Ukrainie, zapraszamy do dołącz

Od ponad 70 lat "Ukrnafta" jest największym największym dostawcą ropy i gazu spółkę wydobywczą na Ukrainie, która obejmuje 1791 odwiertów naftowych i 147 gazowych, a także ponad 500< /strong>Stacje benzynowe UKRNAFTA w prawie wszystkich regionach Ukrainy.

Wszystko to jest możliwe dzięki ludziom, którzy tworzą nasz zespół - silne, odważne, zdecydowane, innowacyjne i zjednoczone wspólne zadanie. Wielka rodzina #UkrnaftaPeople ma prawie 20 000 współpracowników na całej Ukrainie, zapraszamy do dołączenia do niej naszego zespołu "Dział Analityki Działu Zarządzania Partnerstwem".

U nas otrzymasz:

    < li style="font-weight: 400">

    oficjalne zatrudnienie w największej w kraju firmie zajmującej się wydobyciem ropy;

  • terminowa wypłata wynagrodzeń na konkurencyjnym poziomie;

  • płatne roczne (24 dni) i dodatkowe (do 7 dni) urlop;

  • ubezpieczenie szpitalne i medyczne (organizacja opieki doraźnej, zaopatrzenie medyczne , badania w przychodniach państwowych i prywatnych itp.);

  • program lojalnościowy dla wszystkich pracowników ze zniżkami na paliwo, towary sklepowe i kąciki kawowe na stacjach benzynowych;

  • mat. pomoc na urlopie od 2 roku pracy iw różnych okolicznościach życiowych, wynagrodzenie za urlop zawodowy i dla zmobilizowanych pracowników;

  • przytulna i smaczna kawiarnia na terenie biura;

  • wygodne biuro w centrum miasta, z wyposażonym magazynem i generatorem ;

  • zniżki korporacyjne w sieciach sportowych CrossFIT Banda i Sport Life klubach, a także w sieci pralni chemicznych UNMOMENTO.

Twoje główne zadania będą następujące:

  • analiza projektów budżetów wspólnych działań i wspólnych przedsiębiorstw;
  • Monitorowanie wykonywania budżetów wspólnych działań i wspólnych przedsiębiorstw;
  • Analiza i ocena propozycji inwestycyjnych;
  • poanaliza wyników realizacji inwestycji;
  • planowanie przewidywanych przychodów Spółki z tytułu udziału we wspólnych działaniach, wspólnych przedsięwzięciach i innych formy spółek osobowych;
  • li>
  • przeprowadzanie obliczeń zgodnie z zatwierdzonymi przepisami i metodami Spółki;< /li>
  • tworzenie raportów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wyższej wykształcenie (ekonomia);
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);
  • doświadczenie w systemach ERP;
  • umiejętność pracy z dużą ilością informacji;
  • zamówione dokumenty, czyli istniejący wojskowy dowód rejestracyjny zgodnie z obowiązującymi przepisami, paszport (nieważny) i inne.

Dołącz do zespołu i wejdź z nami w nowoczesną przyszłość#UkrnaftaPeople!< /strong>

Tankuj paliwo, by zwyciężyć!

Informujemy, że informacja zwrotna na temat wyników przeglądu naboru zostanie przekazana w ciągu tygodnia w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury.< / p>

Wysyłając swoje CV na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę "Ukrnafta" w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy. Firma "Ukrnafta" gwarantuje poufność aplikacji oraz proces negocjacji podczas wyboru kandydatów na wolne stanowisko.

Kijów