Następna praca

Menedżer/Kierownik projektu w Modul dizayn Ukrayina, TOV

14 października

20 wyświetleń

Modul dizayn Ukrayina, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Opis stanowiskaModule Design tomłody, profesjonalny i ambitny start-up, który rośnie i rozwijarealizuje niesamowite projekty w zakresie projektowania i produkcjispecjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach architektonicznych i inżynieryjnychprodukuje budynki kapitałowe i niekapitałowe w fabryce warunki< /li>tworzy ruchomą nieruchomośćZapraszamy do zespołu Menedżera/Kierownika Projektu Cechy osobiste:Umiejętność zarządzania, posiadam cechy przywódczeBądź graczem zespołowym< li>Umiej budować pr

Opis stanowiska

Module Design to

  • młody, profesjonalny i ambitny start-up, który rośnie i rozwija
  • realizuje niesamowite projekty w zakresie projektowania i produkcji
  • specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach architektonicznych i inżynieryjnych
  • produkuje budynki kapitałowe i niekapitałowe w fabryce warunki< /li>
  • tworzy ruchomą nieruchomość

Zapraszamy do zespołu Menedżera/Kierownika Projektu

Cechy osobiste:

  • Umiejętność zarządzania, posiadam cechy przywódcze
  • Bądź graczem zespołowym
  • < li>Umiej budować procesy biznesowe
  • Miej analityczne nastawienie
  • Bądź silnym komunikatorem/negocjatorem.

Umiejętności zawodowe:

  • Udane doświadczenie zawodowe trwające co najmniej 5 lat na stanowisku dyrektora operacyjnego, dyrektora handlowego z zakresu zarządzania w architekturze, deweloperstwie, budownictwie, produkcji i nieruchomościach.

    • li>
    • Szkolnictwo wyższe - architektoniczne/budowlane/ekonomika
    • Umiejętność obsługi nowoczesnych programów, które pomogą poprawić wskaźniki efektywności firmy
    • Praca z dokumentacją, RYSUNKAMI, kosztorysami, aktami
    • Potrafi analizować rynek
    • Doświadczenie w komunikacji i interakcji z klientami i wykonawcami
    • Znajomość przepisów budowlanych
    • Potrafi samodzielnie podejmować ważne decyzje w sytuacjach kryzysowych, rozumiejąc wszystkie konsekwencje
    • W mowie i piśmie ukraiński język
    • Znajomość języka angielskiego: średniozaawansowana i wyższa – mile widziana
    • Prawo jazdy i własny samochód – mile widziane

    Główne obowiązki:

    Procesy:

    • Zapewnienie wdrożenia projekty pod kątem zatwierdzonych budżetów, zaangażowanych zasobów, harmonogramów prac itp., przygotowanie do zarządzania skonsolidowaną informacją o projektach.
    • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości przepływu dokumentów projektowych: pozyskanie, przygotowanie, sprawdzenie wszystkich niezbędnych dokumentów za przestrzeganie informacji w nich zawartych, zapewnienie terminowego podpisywania i zwrotu naszych kopii dokumentów na wszystkich etapach, kontrolę terminów realizacji etapów prac nad projektami; zamawianie materiałów eksploatacyjnych, kontrola ich wykorzystania, kontrola przepisów i standardów budowlanych przez pracowników.
    • Komunikacja z klientami w kwestiach związanych z zarządzaniem projektem.

    Produkcja:

    • Poszukiwanie partnerów do produkcji wyrobów – skalowanie zgodnie z zadaniami firmy. Wybór obszarów produkcyjnych, ocena możliwości produkcyjnych. Współpraca z produkcjami zewnętrznymi - kontrola realizacji zamówień, selekcja, komunikacja
    • Interakcja z działem architektonicznym i inżynieryjnym
    • Zarządzanie procesem - od przyjęcia zamówienia do firmy aż do jego realizacji. Budowa i kontrola wydajnych procesów produkcyjnych i logistycznych - na Ukrainie i za granicą. Organizacja logistyki.
    • Kontrola efektywności zakupów i koszty produktów
    • Ustalanie planów, terminów prac i monitorowanie ich przestrzegania, zarówno wśród pracowników, jak i kontrahentów. >Sprzedaż:

      • Udział w poszerzaniu portfolio klientów - przy pomocy zespołu handlowo-marketingowego, a także przy pomocy własnych narzędzi i możliwości. Udział i kontrola nad rozwojem polityki cenowej, asortymentu
      • Udział w ciągłej analizie rynku i konkurencji
      • Przygotowywanie dokumentów do udziału w przetargach
      • < /ul>

        Oferujemy:

        • Samorealizację w fajnym projekcie
        • Materiał Wsparcie od firmy - stawka, premie, % od zysku firmy w wyniku Twojego wkładu w nasz rozwój. Abyś myślał o skalowaniu firmy i jej rozwoju
        • Wsparcie menadżerskie na wszystkich etapach pracy. Jest dla nas niezwykle ważne, aby kierownik zlecenia rozumiał i podzielał cele, cel i kulturę firmy.
        • Możliwość zostania młodszym partnerem firmy
        • Możliwość rozwijać i realizować ciekawe i ambitne projekty z następującym dostępem do rynku międzynarodowego.
        • Biuro w centrum Kijowa

        Link do naszych sieci społecznościowych:

        https://www.linkedin.com/company/module -design/mycompany/

        https: //www.instagram.com/module_design_com/

        MzZ9" rel="nofollow noopener noreferrer" target="_blank">https://www .facebook.com/profile.php?id=61557884415447

Kijów