Młody specjalista technologii informatycznych w Kredi Agrikol, bank

14 października

21 wyświetlenie

Kredi Agrikol, bank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Credit Agricole Bank to nowoczesny bank uniwersalny i najstarszy bank zagraniczny na Ukrainie. Właścicielem banku jest jedna z największych grup finansowych na świecie i główny partner francuskiej gospodarki – grupa Credit Agricole (Francja).Kogo zapraszamy?Studenci i absolwenci uczelni wyższych o kierunku ekonomia/finanse/rachunkowość i audyt/prawnik z wykształceniem bez doświadczenia lub z niewielkim stażem pracy, ze znajomością języka angielskiego - nie niższą niż średniozaawansowany. >Zaawa

Credit Agricole Bank to nowoczesny bank uniwersalny i najstarszy bank zagraniczny na Ukrainie. Właścicielem banku jest jedna z największych grup finansowych na świecie i główny partner francuskiej gospodarki – grupa Credit Agricole (Francja).

Kogo zapraszamy?

Studenci i absolwenci uczelni wyższych o kierunku ekonomia/finanse/rachunkowość i audyt/prawnik z wykształceniem bez doświadczenia lub z niewielkim stażem pracy, ze znajomością języka angielskiego - nie niższą niż średniozaawansowany.

  • Zaawansowane umiejętności obsługi oprogramowania aplikacyjnego i sprzętu peryferyjnego (komputery, laptopy, urządzenia drukujące, smartfony)
  • < li>Podstawowe umiejętności z zakresu inżynierii systemów i administracji systemem operacyjnym Windows/Active Directory
  • Zrozumienie podstaw wielopoziomowego modelu systemów wsparcia technicznego i zgłoszeń serwisowych
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu i utrzymanie procesów zarządzania incydentami, problemami, Baza wiedzy
  • Umiejętność podejmowania decyzji w napiętych ramach czasowych
  • Organizacja osobista i zarządzanie czasem
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i chęć do współpracy praca w zespole
  • Średni poziom znajomości języka angielskiego
  • Obowiązki funkcjonalne:

    • Wsparcie techniczne stanowisk pracy pracowników i administracja systemami aplikacyjnymi
    • Interakcja z klientami wewnętrznymi i koordynacja pracy z innymi pionami strukturalnymi Banku oraz firmami outsourcingowymi w zakresie realizacji wniosków użytkowników
    • Dotrzymanie czasu ramy zgodnie z SLA
    • Wprowadzenie propozycji optymalizacji i poprawy jakości usług (usług) świadczonych użytkownikom
    • Uzupełnianie typowych rozwiązań „Bazy Wiedzy”, podział zadań i monitorowanie obciążenia pracą wśród współpracowników

    Dbamy o naszych pracowników, dlatego oferujemy Ci:

    • Stabilna praca w jednej z wiodących grup bankowych w Europie
    • Możliwość rozwoju zawodowego , wewnętrzne szkolenia zawodowe
    • Zaangażowanie w zadania jednostki
    • Codzienne wsparcie doświadczonego mentora< /li>
    • Urzędnik od pierwszego dnia
    • Ubezpieczenia na życie i ubezpieczenie zdrowotne
    • 28 dni urlopu

    Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na CIEBIE!

    Kijów