Następna praca

Menedżer pracy z marketplace’ami w Herbion

22 жовтня

10 wyświetleń

Herbion

Herbion

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Marketplace ManagerFirma farmaceutyczna Herbion poszukuje utalentowanego i innowacyjnego Marketplace Managera, który pomoże nam rozszerzyć naszą obecność w Internecie i wzmocnić interakcję z klientami. Jeśli pasjonujesz się marketingiem i jesteś gotowy przyczynić się do promocji zdrowia i dobrego samopoczucia, czekamy na Twoje CV!Zadania: · Wyszukiwanie nowych platform, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i kontrola dostaw towarów.· Wypełnianie kart produktów, optymalizacja SEO.· Składanie z

Marketplace Manager

Firma farmaceutyczna Herbion poszukuje utalentowanego i innowacyjnego Marketplace Managera, który pomoże nam rozszerzyć naszą obecność w Internecie i wzmocnić interakcję z klientami. Jeśli pasjonujesz się marketingiem i jesteś gotowy przyczynić się do promocji zdrowia i dobrego samopoczucia, czekamy na Twoje CV!

Zadania:

· Wyszukiwanie nowych platform, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i kontrola dostaw towarów.

· Wypełnianie kart produktów, optymalizacja SEO.

· Składanie zamówień, śledzenie ich realizacji, kontrola zwroty i wymiany

· Analizowanie danych sprzedażowych, śledzenie efektywności kampanii marketingowych i sugerowanie optymalizacji konwersji.

· Zbieranie i analizowanie danych dotyczących sprzedaży, zachowań konsumentów i efektywności. działań w celu przygotowania raportów i przedstawienia rekomendacji usprawnienia działalności.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe w zakresie handlu lub marketingu.

· doświadczenie w sprzedaży internetowej od 1 roku

· Wysoka skuteczność, punktualność, energia

· Doskonałe umiejętności komunikacyjne, kompetentny język

· Nastawienie na rezultaty

· doświadczony i pewny siebie użytkownik komputera

Warunki pracy:

· Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.

< p>· Grafik pracy od 9 do 18:00/5 dni w tygodniu.

· Zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy.

· Młody i przyjazny zespół profesjonalistów.

Biuro zlokalizowane jest przy ul Boryspilska, 9, bud. 91.

Telefon: +38 (073) 263 33 20 Iryna

Kijów
Pełny etat