Następna praca

Asystent programu w People in Need

22 października

10 wyświetleń

People in Need

0 recenzji
Brak doświadczenia
Mikołajów

Miejsce pracy: MikołajówData rozpoczęcia: listopad 2024; Czas trwania umowy: 6 miesięcy (w tym 2 miesiące okresu próbnego) z możliwością przedłużenia w przypadku dostępności finansowaniaOrganizacja „Człowiek w tarapatach” działa na Ukrainie od początku sierpnia 2014 r., działa humanitarnie programy szybko się rozwijają. Obecnie „Człowiek w Potrzebie” to jedna z głównych organizacji humanitarnych na Ukrainie, która zapewnia neutralną i niezależną pomoc humanitarną osobom dotkniętym konfliktem.PIN

Miejsce pracy: Mikołajów

Data rozpoczęcia: listopad 2024

; Czas trwania umowy: 6 miesięcy (w tym 2 miesiące okresu próbnego) z możliwością przedłużenia w przypadku dostępności finansowania

Organizacja „Człowiek w tarapatach” działa na Ukrainie od początku sierpnia 2014 r., działa humanitarnie programy szybko się rozwijają. Obecnie „Człowiek w Potrzebie” to jedna z głównych organizacji humanitarnych na Ukrainie, która zapewnia neutralną i niezależną pomoc humanitarną osobom dotkniętym konfliktem.

PIN jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, dlatego aplikacje są akceptowane od wszystkich wykwalifikowanych kandydatów bez jakiejkolwiek dyskryminacji, w tym rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, wieku, religii, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej i innych. PIN przyjmuje aplikacje z różnych grup i ceni różnorodność.

Ogólne informacje o zespole / dziale i jego roli w organizacji:

Pod ogólną kontrolą Starszego Specjalisty ds. Programu, Asystent Programu odpowiada za poprawność i kompletność informacji otrzymanych, zapewniających terminową i efektywną realizację działań projektowych, a także właściwe zarządzanie wszystkimi powierzonymi i otrzymanymi dokumentami i danymi.

Szczegółowe obowiązki i odpowiedzialności:

  • Wspiera Starszego Specjalistę ds. Programu w wykonywaniu wszystkich niezbędne zadania administracyjne programu;
  • Zapewnia efektywne zarządzanie całą dokumentacją cyfrową i papierową oprogramowania;
  • Utrzymuje bazy danych projektów, aktualizuje je i zapewnia dokładność;
  • Wykonuje zadania administracyjne związane z pracą zespołu terenowego w Mikołajowie, w tym przygotowanie i przetwarzanie grafików;
  • Wspiera wszelkie procesy weryfikacji danych oraz prowadzenie list beneficjentów i baz danych;
  • Odpowiedzialny do digitalizacji danych papierowych i archiwizacji dokumentacji projektowej;
  • Zapewnia informacje niezbędne do planowania, przygotowania i realizacji działań programowych, takich jak dystrybucje, programy pomocy pieniężnej itp.;
  • W przypadku realizacja działań projektowych przez PIN lub lokalnych partnerów NGO/CSO, zapewnia lub monitoruje terminowe i zgodne raportowanie PIN w koordynacji ze Starszym Specjalistą Programu;
  • Porządkuje i przechowuje wszystkie dokumenty złożone przez zespół programu;
  • Wspiera zespół programu w weryfikacji danych beneficjentów pod kątem celów projektu;
  • li>Przygotowuje dane projektu do koordynacji z innymi interesariuszami.

Wymagane doświadczeniei kwalifikacja:

< ul style="font-weight: 400; Font-style: normal">
  • Licencjat lub wyższy;
  • Pożądane jest posiadanie doświadczenia w pracach budowlanych i realizacji projektów na rzecz organizacji pozarządowych lub organizacji pozarządowych. Świadomość w pracy humanitarnej i zrozumienie kontekstu.
  • Doświadczenie praca z dużymi i małymi grupami ludzi;
  • Dobre umiejętności pracy z Excelem, World;
  • Poziom języka angielskiego A1 i wyższy;
  • Pożądane jest doświadczenie w komunikacji z lokalnymi władze;
  • Potrafi pracować samodzielnie i w zespole;
  • Umiejętność pracy w stresujących warunkach, dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Nacisk na wyniki, wysoka samoorganizacja;
  • Elastyczność, dbałość o szczegóły.
  • Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne ze skalą wynagrodzeń PIN: 970 USD BRUTTO
    • Pozytywne środowisko pracy w uznanej i rozwijającej się organizacji humanitarnej;
    • Ubezpieczenie zdrowotne;
    • Zwrot kosztów podróży między biurem a miejscem pracy;
    • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez różne działania związane z budowaniem potencjału, takie jak szkolenia, seminaria i inne< /li>
    • 28 dni urlopu corocznego + 3 dodatkowe dni urlopu noworocznego.

    Procedura aplikacji:

    Prosimy o przesłanie wyraźnie oznaczonego CV i listu motywacyjnego. Prosimy pamiętać, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Przeprowadzone zostaną testy pisemne i rozmowy kwalifikacyjne stopniowo, a wakat będzie zamykany po potwierdzeniu kandydatury na stanowisko.

    Pamiętaj, że PIN nie pobiera opłat na żadnym etapie procesu rekrutacyjnego.

    Mikołajów