Menedżer w firmie LLC „Alfa” / Dział 15 w DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

1 października

46 wyświetleń

DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Menedżer inwestycyjnyDTEK, LLC, Przedsiębiorstwo energetyczneKijówwul. Dorohozhitskaya, 3Wakat w strukturze DTEK ENERGOGłówne zadania:Analiza projektów inwestycyjnychTworzenie i aktualizacja raportów finansowych modele obliczeniowe wskaźników projektów inwestycyjnych·Kontrola przestrzegania warunków monitorowania realizacji projektów inwestycyjnych·Konsolidacja wskaźników działalności inwestycyjnej grupy kapitałowej ·Uzgadnianie wskaźników rachunkowości zarządczej i rachunkowości według MSSF w c

Menedżer inwestycyjny
DTEK, LLC, Przedsiębiorstwo energetyczne
Kijówwul. Dorohozhitskaya, 3
Wakat w strukturze DTEK ENERGO
Główne zadania:
Analiza projektów inwestycyjnych
Tworzenie i aktualizacja raportów finansowych modele obliczeniowe wskaźników projektów inwestycyjnych
·Kontrola przestrzegania warunków monitorowania realizacji projektów inwestycyjnych
·Konsolidacja wskaźników działalności inwestycyjnej grupy kapitałowej
·Uzgadnianie wskaźników rachunkowości zarządczej i rachunkowości według MSSF w części wskaźników działalności inwestycyjnej
·Przygotowanie materiałów prezentacyjnych dla kadry zarządzającej
Niezbędne doświadczenie zawodowe:
·Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
·Doświadczenie zawodowe od 3 lat w kierunku działalności inwestycyjnej lub analizy finansowej;
·Znajomość podstaw mikroekonomii, zarządzania finansami, statystyki ;
·Umiejętności w zakresie modelowania finansowego i budowania modeli biznesowych;
·Umiejętność wizualizacji danych (prezentacje, dashboardy);
·Umiejętność przetwarzania i analizowania dużych danych zestawy, rozbudowana aparatura analityczna;
·Umiejętność Power BI lub Power Query i Power Pivot (preferowany);
ACCA będzie dodatkowym atutem.
U nas otrzymasz:
PAKIET WYNAGRODZEŃ:
·Miesięczne oficjalne wynagrodzenie,
·Premia za wyniki roku pracy w firmie.
DODATKOWE ŚWIADCZENIA:
·Zapewnienie ubezpieczenia medycznego po zakończeniu trzymiesięcznego okresu.< /div>
· Pokrycie wydatków służbowych związanych z wykonywaniem obowiązków służbowych (podróże służbowe, transport).
Edukacja w Akademii DTEK (kursy online, szkolenia stacjonarne, kursy mistrzowskie, kluby zamknięte , środowiska zawodowe)
WARUNKI DODATKOWE:
div>
·Biuro w UNIT City
·Grafik mieszany (z możliwością częściowej pracy zdalnej)
·Dostępność wyposażonej wiaty
·Transport do najbliższych stacji metra
Wysyłając CV na wolne stanowisko, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych przez DTEK w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy. Firma DTEK gwarantuje poufność aplikacji i procesu negocjacyjnego podczas selekcji kandydatów na wolne stanowisko.
Informujemy, że informacja zwrotna o wynikach rozpatrzenia naboru przekazywana jest w ciągu dwóch tygodni w przypadku pozytywnej decyzji na temat Twojej kandydatury.

Biznes:
Kierunek:
Oddział: Dział 15
Pełna ścieżka: "Alfa" LLC/ Dział 15
Harmonogram pracy:
Nazwa stanowiska: Kierownik
Praca tytuł: Kierownik w firmie „Alfa” LLC „/ Dział 15
Wyszukaj lokalizację:
Wykształcenie: Pełne wykształcenie wyższe
Funkcje stanowiska:
Wymagane doświadczenie zawodowe:
Kompetencje zawodowe korporacyjne:
Umiejętności specjalne:
Krótki opis stanowiska:

Pełny etat