Analityk biznesowy (technolog) produktów bankowych w Lime Systems

1 października

62 wyświetlenia

Lime Systems

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Firma produktowa Lime Systems jest wiodącym producentem oprogramowania bankowego na Ukrainie i oferuje kompleksowy system automatyzacji czynności bankowych w pełnym cyklu.< u>Od kandydata oczekujemy:wyższego wykształcenia technicznego lub ekonomicznego;znajomości aktów prawnych oraz zrozumienia procesów biznesowych funkcjonowania banku; Znajomość rachunkowości NBU;Znajomośćprocesów back-office banku do działalności aktywnej i pasywnej - pożyczki, depozyty, rachunki kartowe itp.;Pewna znajomość i

Firma produktowa Lime Systems jest wiodącym producentem oprogramowania bankowego na Ukrainie i oferuje kompleksowy system automatyzacji czynności bankowych w pełnym cyklu.

< u>Od kandydata oczekujemy:

wyższego wykształcenia technicznego lub ekonomicznego;

znajomości aktów prawnych oraz zrozumienia procesów biznesowych funkcjonowania banku;

Znajomość rachunkowości NBU;

Znajomośćprocesów back-office banku do działalności aktywnej i pasywnej - pożyczki, depozyty, rachunki kartowe itp.;

Pewna znajomość i doświadczenie w zakresie Microsoft Word & Excel;

Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym o podobnych obowiązkach od 2 lat.

Będzie zaletą:

Doświadczenie w identyfikowaniu, analizowaniu i formalizowaniu wymagań biznesowych klientów (pisanie funkcjonalności specyfikacje, historie użytkowników, przypadki użycia, przypadki testowe);

Wiedza i doświadczenie w zakresie oprogramowania Lime Systems;

Wiedza i doświadczenie w zakresie oprogramowania Atlassian Jira i Confluence;

Znajomość SQL tylko przy budowie prostych żądań;

Rozumienie trendów rynkowych w rozwoju obszarów biznesowych;

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.

Zadania na stanowisku:< /u>

Analiza wymagań biznesowych klienta;

Formalizacja wymagań (podział wymagań na biznesowe, funkcjonalne, niefunkcjonalnych, pisanie specyfikacji funkcjonalnych), uszczegółowienie wymagań dla programistów;

Analiza potencjalnych nowych możliwości.

Oferujemy:< /u>

Ciekawą, twórczą pracę przy dużych projektach w przyjaznym zespole;

Grafik pracy jest zdalny;

Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poprawa.

Kijów
Pełny etat