Następna praca

Rekruter ds. logistyki w Zelh

Opublikowano ponad 30 dni temu

47 wyświetleń

Zelh

Zelh

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

O nas:Zelh to szybko rozwijająca się firma outsourcingowa z pasją.Naszą misją jest być najbardziej niezawodną firmą, oferującą i utrzymującą niezmiennie wysoką jakość usług. Misję realizujemy poprzez wspieranie długotrwałych relacji z klientami, pracownikami i dostawcami. Indywidualna uwaga, terminowa komunikacja i szacunek dla wszystkich ludzi to podstawa naszej filozofii biznesowej!W tym momencie Zelh poszukuje rekrutera ds. logistyki, który dołączy do naszego zespołu.Zadania:Rozwija i umieszc

O nas:

Zelh to szybko rozwijająca się firma outsourcingowa z pasją.
Naszą misją jest być najbardziej niezawodną firmą, oferującą i utrzymującą niezmiennie wysoką jakość usług.
Misję realizujemy poprzez wspieranie długotrwałych relacji z klientami, pracownikami i dostawcami. Indywidualna uwaga, terminowa komunikacja i szacunek dla wszystkich ludzi to podstawa naszej filozofii biznesowej!
W tym momencie Zelh poszukuje rekrutera ds. logistyki, który dołączy do naszego zespołu.

Zadania:

  • Rozwija i umieszcza ogłoszenia o pracę w różnych mediach; w tym internetowe źródła rekrutacji.
  • Inicjuje kontakt z potencjalnie wykwalifikowanymi kandydatami na kierowców w sprawie konkretnych ofert pracy.
  • Przegląda aplikacje i przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami w celu uzyskania informacji o historii pracy, wykształceniu, szkoleniach, umiejętnościach zawodowych i wynagrodzeniu wymagania oraz dostarczanie informacji o organizacji i stanowisku.
  • Przegląda kandydatów na kierowców i kieruje ich na dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne z innymi osobami w organizacji.

Warunki pracy:
Harmonogram: poniedziałek-piątek (15:30-23:30)

Wspierający zespół
Konkurencyjne wynagrodzenie w USD
Praca w biurze
Ponad 10 dni roboczych płatnego urlopu
Pachnąca kawa od baristy w biurze

Wymagania dotyczące stanowiska:

  • Kursy rekrutacyjne/sourcingowe będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem
  • Poziom języka angielskiego – średniozaawansowany lub wyższy
  • Wykazana biegłość w programach Microsoft Outlook, Word i Excel
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej (w szczególności znajomość pisania biznesowych wiadomości e-mail)
  • Dobre umiejętności zarządzania czasem

Lwów
Pełny etat