Wiodący specjalista w zakresie oceny wyników personelu i zarządzania talentami w PrivatBank

23 września

24 wyświetlenia

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego kraju.Poszukujemy forWiodący specjalista w zakresie oceny wyników personelu i zarządzania talentami, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa. Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, p

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego kraju.

Poszukujemy forWiodący specjalista w zakresie oceny wyników personelu i zarządzania talentami, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.

Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, potrafiącego wykonywać wiele zadań jednocześnie, posiadającego doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz nastawionego na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Prowadzimy regularne monitorowanie systemu zarządzania efektywnością w procesie wyznaczania kluczowych wskaźników, ich realizacji i podsumowywania
  • Zapewniamy wsparcie doradcze i metodologiczne w zakresie realizacji procesu wyznaczania celów i ocena pracowników Banku
  • Przygotowanie materiałów na posiedzenie komisji ds. uznania i zachęty
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych, organizacja i prowadzenie szkoleń pracowników Banku z zakresu Systemu Zarządzania Efektywnością
  • Wspólnie ze specjalistami IT wdrażamy zmiany w istniejących komputerach PC niezbędne do obsługi ogólnobankowego Systemu Zarządzania Wydajnością i Portalu Rozwoju
  • li>
  • Bierzemy udział w opracowywaniu i wdrażaniu programów utrzymania wysoce efektywni pracownicy i talenty
  • Bierzeć udział w procesach planowania sukcesji, tworzenia i utrzymywania rezerwy kadrowej, rozwoju zawodowego i odnawiania jej składu
  • Podstawowe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o kierunku „Ekonomia”, „Zarządzanie”, „Finanse”, „Bankowość” lub pokrewne
    • ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze oceny kadr i rozwoju lub w innej pokrewnej dziedzinie
    • Wiedza i zrozumienie aktualnych praktyk, metod i narzędzi oceny personelu
    • Znajomość narzędzi ewaluacji 180
    • Znajomość narzędzi ewaluacji 360
    • li>Znajomość metod rozwoju kompetencji, oceniania i rozwoju kompetencji pracowników
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate (B2)

    Byłaby zaletą:

    • Doświadczenie we wdrażaniu metod oceny pracowników i modeli kompetencyjnych
    • Doświadczenie we wdrażaniu projektów oceny wyników pracowników
    • Dodatkowe szkolenia zawodowe w tym zakresie zarządzania wydajnością

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
    • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopuki
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Ubezpieczenie medyczne i komunikacja mobilna w firmie
    • Szkolenia korporacyjne
    • Nowoczesne, wygodne biuro
    • < li>Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
    • Przyjazny, profesjonalny zespół i mocny zespół

    PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów i weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

    Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i możliwości fizyczne jest dla nas nie do zaakceptowania, wiek , rasa lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny.

    Chętnie przeszkolimy weteranów i kandydatów niepełnosprawnych bez doświadczenia w bankowości

    Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, napisz na adres [email protected]

    span>. Specjaliści PrivatBanku udzielą konsultacji i wsparcia w trakcie procesu selekcji oraz po zatrudnieniu.

Kijów