Następna praca

Młodszy projektant UI/UX w TASKOMBANK, AT

16 września

40 wyświetleń

TASKOMBANK, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

TASKOMBANK - to niezawodny uniwersalny bank komercyjny z ukraińskim kapitałem! < p style="font-weight: 400; Font-style: normal">TASKOMBANK to 3< /strong>5 lat udanej działalności na Ukrainie.< strong style="font-weight: 700">Praca w TASKOMBANK to wyzwanie, szybki rozwój zawodowy, nastawienie na wynik i wiara w przyszłość.WE to finansowe serce Grupy Przemysłowej TAS, jednej z największych budżetowo-inwestycyjnych i finansowych grup w naszym kraju. Nasze wartości: otwartość, dynamika, rozwój, dług

TASKOMBANK - to niezawodny uniwersalny bank komercyjny z ukraińskim kapitałem!

< p style="font-weight: 400; Font-style: normal">TASKOMBANK to 3< /strong>5 lat udanej działalności na Ukrainie.

< strong style="font-weight: 700">Praca w TASKOMBANK to wyzwanie, szybki rozwój zawodowy, nastawienie na wynik i wiara w przyszłość.

WE to finansowe serce Grupy Przemysłowej TAS, jednej z największych budżetowo-inwestycyjnych i finansowych grup w naszym kraju.

Nasze wartości: otwartość, dynamika, rozwój, długoterminowość relacje.

Zapraszamy do zespołu Młodszy projektant UI/UX < /em> który podziela nasze wartości korporacyjne i dąży do dynamicznego rozwoju.

Zadania:

  • tworzenie makiet, projektowanie i struktura interfejsów internetowych i systemów korporacyjnych:
  • rozwój projektu i struktury aplikacji i usług mobilnych;
  • testowanie użyteczności • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • komunikacja z zespołem programistów, PM i klientami.

Wymagania wobec kandydata:< /p>

  • od 1 roku doświadczenia komercyjnego;
  • portfolio wymagane • doświadczenie we wdrażaniu wewnętrznych systemów korporacyjnych (CRM, ERP itp.);
  • znajomość UI/UX;
  • doskonała znajomość programów graficznych grafiki komputerowej (Figma - obowiązkowo, Photoshop);
  • doświadczenie we wdrażaniu projektowania interfejsów • zrozumienie podstaw i zasad użyteczności interfejsów webowych, wytyczne natywnych aplikacji mobilnych iOS i Android;
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie • doświadczenie w pracy zespołowej • doświadczenie z JIRA;
  • znajomość nowoczesnych technologii i trendów w projektowaniu cyfrowym

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia roboczego;
  • lokalizacja biura: Kijów, r . -nŚw. Wokzalna;
  • dostępność generatora i schronu przeciwbombowego;
  • godziny pracy: od 09:00 do 18:00, od pon. do pt.;
  • społecznościpełne gwarancje zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy, obejmujące w pełni oficjalny dochód, zwolnienie lekarskie i 28 dni płatnego urlopu;
  • po okresie próbnym płatność 50% polisy zdrowotnej;< /li>
  • możliwość realizacji się w firmie systemowej, wykorzystania zdobytych doświadczeń i inicjowania zmian;
  • rozwój zawodowy, ciekawe projekty, szkolenia i rozwój;
  • nowoczesne imprezy firmowe i miłe prezenty.

Chcesz dołączyć do naszych profesjonalnych i dynamicznych zespołów?

Następnie wyślij swoje CVi podaj swoje oczekiwania finansowe!

Kijów