Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa w Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

18 września

39 wyświetleń

Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

0 recenzji
Brak doświadczenia
Sumy
Pełny etat

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK) jest wiodącą agencją zajmującą się ochroną, rzecznictwem i promowanie długoterminowych rozwiązań dla wysiedlonej ludności.  DRB działa na Ukrainie od 2014 roku, obecnie DRB zatrudnia na Ukrainie ponad 800 pracowników, a w 2023 roku organizacja będzie nadal znacząco się rozwijać wdrażanie reagowania na sytuacje nadzwyczajne w obszarach ochrony socjalnej i prawnej, źródeł utrzymania, odbudowy mieszkań/innych niż żywność, rozbrojenia humanitarnego i budowania pokoju

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK) jest wiodącą agencją zajmującą się ochroną, rzecznictwem i promowanie długoterminowych rozwiązań dla wysiedlonej ludności.

DRB działa na Ukrainie od 2014 roku, obecnie DRB zatrudnia na Ukrainie ponad 800 pracowników, a w 2023 roku organizacja będzie nadal znacząco się rozwijać wdrażanie reagowania na sytuacje nadzwyczajne w obszarach ochrony socjalnej i prawnej, źródeł utrzymania, odbudowy mieszkań/innych niż żywność, rozbrojenia humanitarnego i budowania pokoju (humanitarna akcja min), poprzez bezpośrednią interwencję, wspieranie organizacji społeczeństwa obywatelskiego (CSO) i partnerstwo z organizacje pozarządowe.

działalność biura DRB w Sumy.

Główne obowiązki:

  • Pomoc we wdrażaniu systemów zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa w DRB (SRMS) pod nadzorem technicznym.
  • Monitoruj sieci informacyjne i odpowiednio aktualizuj „System sygnalizacji świetlnej”.
  • Proaktywnie monitoruj MOSS i przedstawiaj zalecenia dotyczące ulepszeń/wdrożenia głównych zmian.< /li>
  • Przeprowadzaj odprawy i dostarczaj aktualne informacje na temat zespołu ds. bezpieczeństwa.
  • Przeprowadzaj odprawy i dostarczaj aktualne informacje zespołowi ds. bezpieczeństwa.
  • Przy wsparciu specjalistów technicznych informuj pracowników, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, o standardowych procedurach operacyjnych (SOP), planach działań awaryjnych (EAP), ocenach zagrożeń i innych politykach bezpieczeństwa.
  • Oceń potencjał wpływ zmieniającego się kontekstu na działania programowe DRB
  • Zbuduj sieć lokalnych kontaktów, aby uzyskać głębsze zrozumienie kontekstu.
  • Zapewnij wsparcie w zakresie ocen bezpieczeństwa na miejscu i identyfikacji zagrożeń. nowe powierzchnie biurowe, pensjonaty, magazyny i inne obiekty w miarę potrzeb. Może to obejmować regularne audyty bezpieczeństwa, takie jak sprawdzanie gaśnic, środków bezpieczeństwa, apteczek pierwszej pomocy, sprzętu komunikacji awaryjnej, elementów bezpieczeństwa fizycznego (MOSS) itp.
  • Zapewnienie wsparcia w przeprowadzaniu ocen ryzyka bezpieczeństwa (SRA). /li>
  • Przeprowadzanie szkoleń przed i po przybyciu nowych pracowników (krajowych i międzynarodowych).
  • Reagowanie na incydenty, w tym IMT i CMT.
  • Zapewnianie wsparcia kierownictwu za pośrednictwem portalu informacyjnego o kwestiach bezpieczeństwa w DRB (SharePoint), zapewniając jego przydatność, przydatność i dostępność dla szerokiego grona użytkowników.
  • Wkład w prowadzenie szkoleń bezpieczeństwa dla personelu.
  • Wszelkie inne obowiązki z tym związane do charakteru pracy, zgodnie z poleceniami przełożonego.

Wymagane doświadczenie i kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe: wyższe wykształcenie.
  • Doświadczenie zawodowe: ponad 2 lata doświadczenia zawodowego.
  • Języki: pożądana wysoka znajomość języka angielskiego.
  • Grafika komputerowaKwalifikacje: pewny użytkownik MS Word, Excel, PowerPoint i Outlook.
  • Biegła znajomość MS Word, Excel i PowerPoint.
  • Płynna znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie.
  • li> >

Wszystkie stanowiska DRB wymagają, aby osoba piastująca stanowisko posiadała główne kompetencje DRB:

  • Dąż do doskonałości:Skoncentruj się na osiąganiu wyników, zapewniając jednocześnie wydajne procesy.

  • Współpraca: Zaangażowanie odpowiednich stron i zachęcanie do wyrażania opinii.

  • Zdolność do przejęcia inicjatywy: Podejmowanie odpowiedzialności i inicjatywy przy jednoczesnym dążeniu do innowacji.

  • Komunikacja: Słuchanie i mówienie skutecznie i rzetelnie.

  • Wykaż uczciwość: zgodność i promowanie najwyższych standardów etycznego i zawodowego postępowania zgodnie z wartościami i Kodeksem postępowania DRK, w tym ochrona przed wykorzystywaniem seksualnym, molestowaniem i molestowaniem.

Oferujemy:

  • Czas trwania umowa: 12 miesięcy, w tym 3 miesiące okresu próbnego. Odnowienie jest możliwe w zależności od wyników i finansowania.
  • Cel miejsca pracy: miasto Sumy
  • Data rozpoczęcia: jak najszybciej
  • Ubezpieczenie medyczne

Wynagrodzenia i warunki będą zgodne z Warunkami zatrudnienia personelu krajowego Duńskiej Rady ds. Uchodźców.

Proces przesyłania
Wszyscy kandydaci muszą przesłać list motywacyjny i zaktualizowane CV (nie więcej niż cztery strony) w języku angielskim. Zgłoszenia przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane.

Termin składania wniosków: 21 10.2024.

Wychodzimy zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia dalszych rozmów kwalifikacyjnych przed upływem terminu składania wniosków.

Sumy
Pełny etat