Specjalista ds. bezpieczeństwa wędrówek w Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

18 września

37 wyświetleń

Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK) to międzynarodowa organizacja pozarządowa, która promuje i wspiera długoterminowe rozwiązania problemów, z jakimi borykają się uchodźcy i osoby wewnętrznie przesiedlone na całym świecie. DRB poszukuje obecnie starszego specjalisty ds. bezpieczeństwa, który dołączy do zespołu w Kijowie, ale z częstymi i długimi wyjazdami służbowymi. < /span>Ogólny cel roli: Zasięg geograficzny < span style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny">Twoja praca będzie sk

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK) to międzynarodowa organizacja pozarządowa, która promuje i wspiera długoterminowe rozwiązania problemów, z jakimi borykają się uchodźcy i osoby wewnętrznie przesiedlone na całym świecie.

DRB poszukuje obecnie starszego specjalisty ds. bezpieczeństwa, który dołączy do zespołu w Kijowie, ale z częstymi i długimi wyjazdami służbowymi. < /span>

Ogólny cel roli:

Zasięg geograficzny < span style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny">

Twoja praca będzie skupiona na lokalnych biurach DRB i zapewnieniu zgodności z procedurami i wytycznymi DRB z dodatkowym wsparciem operacyjnym na poziomie krajowym.

Twój głównymi obowiązkami będą:

Rozwój potencjałuw zespole:

  • Opracuj plan budowania potencjału personelu terenowego w ścisłej współpracy z kierownikiem ds. bezpieczeństwa;
  • Zapewnij aktywne wsparcie w transferze wiedzy lokalnemu personelowi;
  • Identyfikuj możliwości szkoleń i rozwoju oraz wspieraj lokalnych kolegów w korzystaniu z tych możliwości;
  • < li> Opracuj i przeprowadź odpowiednie szkolenia dotyczące bezpieczeństwa;

Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa:

  • Zapewnij wsparcie w opracowaniu i wdrożeniu procesu zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa;
  • We współpracy z Szefem Bezpieczeństwa pomóż w opracowaniu i przeglądzie regionalnych i krajowych polityk, protokołów i procedur zarządzania bezpieczeństwem;
  • Opracuj oceny ryzyka bezpieczeństwa (SRA) we współpracy z lokalnymi specjalistami ds. bezpieczeństwa i wspieraj wdrażanie środków łagodzących;
  • Analizuj, zarządzaj i raportuj odpowiednie informacje na obszarze geograficznym odpowiedzialności Szefowi Bezpieczeństwa, Menedżerom Regionalnym lub innemu odpowiedniemu urzędnikowi, jeśli jest to konieczne, aby aktualizować odpowiednie dane kontekstowe w sposób terminowy i proaktywny;
  • Tworzenie, aktualizowanie i utrzymywanie odpowiedniej dokumentacji bezpieczeństwa, danych i rejestrów dla obszarów odpowiedzialności;
  • Przeglądanie i zatwierdzanie wniosków o podróż w terenie, współpraca z zespołami programowymi w celu w razie potrzeby opracowują plany bezpieczeństwa, a następnie zdalnie monitorują ruchy w terenie we współpracy z operacjami. Następnie, we współpracy z kolegami krajowymi, deleguj to zadanie;
  • Koordynuj reakcję kryzysową na poziomie lokalnym w obrębie geograficznego obszaru odpowiedzialności;
  • Monitoruj formalne i nieformalne sieci informacyjne oraz otwarte źródła informacji w celu zapewnienia odpowiednich rekomendacji zgodnie z polityką DRB;
  • Utrzymanie i prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa dla personelu programowego i pomocniczego;
  • Zapewnianie nadzoru technicznego nad lokalnym personelem bezpieczeństwa, w tym ochroniarzami i kierowcami;
  • W razie potrzeby pomóż zespołowi zarządzania incydentami zapewnić wsparcie w sytuacjach awaryjnych;
  • W razie potrzeby zastępcaty szef bezpieczeństwa;
  • Wszelkie inne zadania wymagane na tym stanowisku.

Zarządzanie:

  • Chociaż na tym stanowisku nie ma bezpośrednich podwładnych, od wybranego kandydata oczekuje się zapewnienia wsparcia technicznego w zakresie bezpieczeństwa zespół w razie potrzeby w porozumieniu z Szefem Działu Bezpieczeństwa.

O Tobie:

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, oczekujemy, że będziesz miećco najmniej 2-4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo w międzynarodowej organizacji pozarządowej(działy personelu programowego i operacyjnego spełniające te kryteria ale mógł nie mieć stanowiska ze słowem „bezpieczeństwo” lub „bezpieczeństwo” w tytule może również mieć zastosowanie).

Ponadto oczekujemy od kandydatów:

  • Chęć do nauki, dobre samopoczucie poczucie humoru i wysoka inteligencja emocjonalna
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy, ale jednocześnie umiejętność samodzielnej pracy, wykazywania inicjatywy i podejmowania decyzji
  • Zainteresowania polityką, bezpieczeństwem i krytyczne zrozumienie obecnej sytuacji na Ukrainie; wiedza o regionalnych i szerszych wydarzeniach geopolitycznych oraz ich wpływie na wojnę na Ukrainie
  • Zrozumienie obszarów rozwoju osobistego
  • Celowy, zaangażowany i proaktywny, pragnący doskonałości
  • Stabilna osobowość, zdolna do profesjonalnego działania w stresujących warunkach
  • Udokumentowane doświadczenie w szkoleniu i mentoringu dla różnych grup odbiorców, zarówno dużych grup, jak i indywidualnych
  • Doświadczenie w pracy w wielokulturowym środowisku pracy
  • < li style="font-weight: 400">Doświadczenie w zbieraniu informacji, analizach i pisaniu raportów; zarządzanie incydentami krytycznymi
  • Doświadczenie w pracy w trudnych lub niebezpiecznych środowiskach
  • Pełna profesjonalna znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania i pisania po angielsku na wysokim poziomie oraz praca w środowisku zawodowym)

Wszystkie stanowiska DRB wymagają, aby operatorzy zasiedziali, posiadali kluczowe kompetencje określone przez DRB:

  • Dąż do doskonałości: Skoncentruj się na osiąganiu wyników, zapewniając jednocześnie efektywność procesów.
  • Współpraca: angażowanie odpowiednich stron i zachęcanie ich do przekazywania opinii.
  • Inicjatywa : Osobista kontrola sytuacji i przejmowanie inicjatywy przy jednoczesnej chęci innowacji.
  • Komunikacja:< / strong> Umiejętność słuchania i mówienia skutecznie i uczciwie.
  • Uczciwość: przestrzeganie i promowanie najwyższe standardy etycznego i zawodowego postępowania w powiązaniu z wartościami DRB i Kodeksem Postępowania, w tym ochrona przed wykorzystywaniem seksualnym, przemocą i molestowaniem.

Oferujemy:

< ul style="font-weight: 400; Font-style: normal">
  • Umowa: 6 miesięcy od z możliwością rozbudowy w zależności od wyników pracy i finansowania
  • Poziom:G – styl niemenedżerski
  • Miejsce służby: Kijów
  • Data rozpoczęcia: grudzień 2024
  • Wynagrodzenia i warunki zgodne z Warunkami zatrudnienia personelu krajowego i międzynarodowego Duńskiej Rady ds. Uchodźców.

    Proces aplikacji:

    Wszyscy kandydaci muszą przesłać list motywacyjny i zaktualizowane CV (nie więcej niż dwie strony w języku angielskim). Zgłoszenia przesłane pocztą elektroniczną nie będą brane pod uwagę

    Termin składania wniosków:22 listopada 2024

    Zachęcamy kandydatów do składania aplikacji tak wcześnie, jak to możliwe, ponieważ DRB zastrzega sobie prawo do zamknięcia stanowiska przed pierwotnym terminem, jeśli zostanie znaleziony odpowiedni kandydat. Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni wyłącznie kandydaci z krótkiej listy.

    DRB zależy na zróżnicowanej i włączającej sile roboczej, dlatego gorąco zachęcamy do aplikowania kandydatów, którzy nie są tradycyjnie reprezentowani w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony. Ponadto zachęcamy również do składania aplikacji przez obywateli Ukrainy.< /p >

    Kijów