Następna praca

Młodszy Menedżer Płatności w Affica

16 października

114 wyświetlenia

Affica

Affica

0 recenzji
700 - 1500$
Brak doświadczenia
Kijów

OferujemyWynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i preferencji;  Praca zdalna z możliwością wizyty w biurze w Kijowie;  Ambitny zespół profesjonalistów;  Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie. Wymagania Język angielski na poziomie Upper-Intermediate lub wyższym; Dociekliwy sposób myślenia, większa dbałość o szczegóły;Doświadczenie zawodowe w obszarach e-commerce/fintech od 1 roku;Doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami płatności;Zrozumienie mechanizmów działania systemy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i preferencji;
  • Praca zdalna z możliwością wizyty w biurze w Kijowie;
  • Ambitny zespół profesjonalistów;
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

Wymagania

  • Język angielski na poziomie Upper-Intermediate lub wyższym;
  • Dociekliwy sposób myślenia, większa dbałość o szczegóły;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarach e-commerce/fintech od 1 roku;
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami płatności;
  • Zrozumienie mechanizmów działania systemy płatności i płatności online;
  • Możliwość pracy z modułem śledzenia zadań Jira/Confluence;
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy i zadawania pytań.

Obowiązki

  • Wyszukiwanie systemów płatności dla określonego obszaru geograficznego;
  • Wyszukaj lokalnych testerów, aby sprawdzić poprawność działania metod płatności w różnych GEO na specjalnych zasobach;
  • Porównanie ofert i wybór najbardziej optymalnej pod względem kosztów i jakości opcji systemu płatności w ramach geo;
  • Zarządzanie i wspieranie integracji systemu płatności;
  • Zarządzanie zgodnością systemów płatności;
  • Monitorowanie przepustowości transakcji w systemach płatności;
  • Przeprowadzenie szczegółowego porównania i analizy przepływu płatności użytkownika w przypadku rozwiązań płatniczych różnych dostawców z wydaniem wniosku.

W celu szybkiego kontaktu i przesłanie CV - TG @anastasiia_affica

Przetłumaczone przez Google

700 - 1500$
Kijów