Następna praca

Główny inżynier projektów budowlanych w Sortis form

16 października

22 wyświetlenia

Sortis form

Sortis form

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma budowlana „GARANTBUD” - wolne stanowisko „Główny inżynier projektu”.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie skomplikowanych i ultra skomplikowanych obiektów i obecnie wchodzimy na nowy poziom rozwoju zawodowego, tworząc własny dział projektowy.Wymagania:Wyższy poziom profesjonalizmu edukacja; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez co najmniej 5 lat w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej;  >Zadania:Koordynowanie pracy wykonawców/podwykonawców. Koordynacja dział

Firma budowlana „GARANTBUD” - wolne stanowisko „Główny inżynier projektu”.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie skomplikowanych i ultra skomplikowanych obiektów i obecnie wchodzimy na nowy poziom rozwoju zawodowego, tworząc własny dział projektowy.

Wymagania:

  • Wyższy poziom profesjonalizmu edukacja;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez co najmniej 5 lat w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej;
  • >Zadania:

    • Koordynowanie pracy wykonawców/podwykonawców. Koordynacja działów dokumentacji projektowej;
    • Opracowanie poszczególnych odcinków dokumentacji projektowej;
    • Udział w negocjacjach z Klientem;
    • Znajomość współczesnych osiągnięć przemysłu inżynieryjno-budowlanego oraz rozwiązań technicznych;
    • Zbieranie specyfikacji, zatwierdzanie projektów, badania, współpraca ze służbami inżynieryjnymi miasta;
    • Zarządzanie kilkoma projektami równolegle;
    • Udział w nadzorze autorskim.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Kochaj swój zawód;
    • Wysoki poziom samoorganizacji i dbałość o szczegóły;
    • Bądź użytkownikiem AutoCAD, Revit, Archicad, MS Office, Adobe Acrobat na poziomie wystarczającym do wystawiania zadań, sprawdzania dokumentacji , oraz opracowujemy poszczególne sekcje

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
    • Praca służbowa, pełny pakiet socjalny;
    • Elastyczny grafik pracy;
    • Komfortowe biuro w Kijowie wyposażone w systemy zasilania awaryjnego;
    • Możliwość podjęcia pracy zawodowej rozwój;
    • Ciekawe i złożone projekty.

    Uwaga: Składając wniosek obowiązkowo należy załączyć listę projektów, w których uczestnictwo zostało podjęte z obowiązkowym wskazaniem klasy skutków

Kijów