Młodszy generator leadów (Upwork) w Python Automation Masters

Opublikowano ponad 30 dni temu

53 wyświetlenia

Python Automation Masters

0 recenzji
1 rok
Kijów
Intermediate

Jeśli jesteś osobą uważną, zdyscyplinowaną, posługującą się językiem angielskim w piśmie co najmniej na poziomie średniozaawansowanym i chcesz rozpocząć karierę w IT lub masz doświadczenie w pracy jako generator leadów, masz świetną okazję na realizację swoich ambicji! Oferujemy wakat w niepełnym wymiarze godzin dla Junior Lead Generator for Upwork. Zadania:Szybkie aplikowanie do odpowiednich projektów zgodnie z briefemPisanie niestandardowych listów motywacyjnych na podstawie przykładów ale z m

Jeśli jesteś osobą uważną, zdyscyplinowaną, posługującą się językiem angielskim w piśmie co najmniej na poziomie średniozaawansowanym i chcesz rozpocząć karierę w IT lub masz doświadczenie w pracy jako generator leadów, masz świetną okazję na realizację swoich ambicji!

Oferujemy wakat w niepełnym wymiarze godzin dla Junior Lead Generator for Upwork.

Zadania:

  • Szybkie aplikowanie do odpowiednich projektów zgodnie z briefem
  • Pisanie niestandardowych listów motywacyjnych na podstawie przykładów ale z miejscem na kreatywność
  • Analiza wstępnie wybranych aplikacji
  • Ręczne wyszukiwanie aplikacji
  • Prowadzenie statystyk
  • Realizacja celów w zakresie generowania leadów (at minimum 110 wniosków miesięcznie)

Oferujemy:

  • Przygotowane materiały do ​​pracy
  • Szkolenia i wsparcie
  • Terminowa informacja zwrotna
  • Gotowe materiały do ​​pracy
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Premia system

Warunki pracy:

  • Praca zdalna
  • Komunikacja przez Telegram

Wymagania:

  • Profil Upwork (lub możliwość jego utworzenia)

    • Pisanie w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym średniozaawansowanym
    • Szybka reakcja
    • Dyscyplina

     {/p>

    O nas:

    Najwyżej oceniane w Upwork, na razie 100% JSS. Specjalizujemy się w pisaniu skryptów do automatyzacji stron internetowych oraz scrapingu w Pythonie 3.x. Nasze rozwiązania obejmują przetwarzanie około 800 000 żądań co 10 godzin przy użyciu Pythona 3, MySQL i Redis przy minimalnych zasobach. W związku z powiększeniem zespołu oraz w celu odciążenia właściciela firmy poszukujemy osoby do poszukiwania nowych zleceń na platformie freelancerów Upwork i towarzyszenia im.

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów