Następna praca

SPECJALISTA SEO w Highway To Top

Opublikowano ponad 30 dni temu

50 wyświetleń

Highway To Top

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

OFERUJEMY:Możliwość realizacji własnego potencjału;Komfortowe warunki pracy (lokalizacja biura - Karl Marx Red Line, niedaleko Globy Park);Płatność w 100% adekwatna do Twojej pracyPięciodniowy tydzień pracy, płatny urlop i zwolnienie lekarskie;Gryzalizacja system, zdobywaj polubienia - zdobywaj nagrody ;Rozwój zawodowy i kariera;Przyjazny i wesoły zespół;Kawa parzona bez limitu; Możliwość wyboru własnego krzesła;Nieograniczona ilość parzonej kawy;Możliwość wyboru własnego krzesła; p>Możliwość pe

OFERUJEMY:

Możliwość realizacji własnego potencjału;

Komfortowe warunki pracy (lokalizacja biura - Karl Marx Red Line, niedaleko Globy Park);

Płatność w 100% adekwatna do Twojej pracy

Pięciodniowy tydzień pracy, płatny urlop i zwolnienie lekarskie;

Gryzalizacja system, zdobywaj polubienia - zdobywaj nagrody ;

Rozwój zawodowy i kariera;

Przyjazny i wesoły zespół;

Kawa parzona bez limitu;

Możliwość wyboru własnego krzesła;

Nieograniczona ilość parzonej kawy;

p>

Możliwość pełnienia funkcji prelegent na konferencjach i zostań najsłynniejszym specjalistą SEO nad Dnieprem.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe;< /p>

Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku optymalizatora SEO;

Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;

Kreatywne myślenie, umiejętność przemyślenia i wdrażamy przypadki niestandardowe;

Doświadczenie w pracy z wymianą linków;

Umiejętność pracy z dużą ilością informacji, umiejętność ich analizowania, systematyzowania i strukturyzowania;

p>

Wysoki poziom odpowiedzialności, pozytywne nastawienie, zaangażowanie i kreatywność, innowacyjne myślenie, progresywne podejście do pracy, chęć szybkiego poznania niszy zawodowej i nastawienie na wyniki;

Podstawowa znajomość PHP, HTML , CSS;

OBOWIĄZKI:

Analiza architektury i kodu sklepu internetowego;

Link budowanie;

Tworzenie kompetentnych specyfikacji technicznych;

Kontrola i weryfikacja wdrażania zmian;

Znajomość narzędzi analityki internetowej (Google Analytics, Google Narzędzia dla webmasterów , Yandex.Metrica, Yandex.Webmaster itp.)

Analiza wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach (Google, Yandex)

Oświadczenie o specyfikacjach technicznych dotyczących tworzenia wysokiej jakości tekstów SEO;

p>

Zrozumienie, czym jest strona generująca leady;

Odpowiednie kontekstowo linkowanie;

Rozwój rdzenia semantycznego, jasne zrozumienie, jaka jest częstotliwość zapytań i jaka jest konkurencja;

Przeprowadzenie testów A/B;

Szybkie korekty strategii promocji, zmiany w algorytmach wyszukiwarek;

Opracowanie planu promocji i określenie budżetu ;

Analiza statystyk odwiedzin/odrzuceń;

Raportowanie skuteczności narzędzi SEO.

Dnipro