Następna praca

Młodszy kierownik projektów IT w Attract Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

54 wyświetlenia

Attract Group

0 recenzji
1 rok
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Czy jesteś gotowy, aby zostać Menedżerem Projektów IT obsługującym projekty webowe i mobilne w różnych domenach? Niezależnie od tego, czy jesteś na początku Twojej podróży lub podjęcia kolejnego kroku po stanowisku technicznym, wsparciu PM lub zarządzaniu projektami cyfrowymi, chcemy usłyszeć od Ciebie. Jeśli jesteś gotowy na naukę i ciągłe doskonalenie, wyślij swoje CV i zobaczmy, czy wspólnie uda nam się osiągnąć sukces! Wymagania obowiązkowe: Angielski: biegła znajomość B2/+. Niezbędny jest t

Czy jesteś gotowy, aby zostać Menedżerem Projektów IT obsługującym projekty webowe i mobilne w różnych domenach? Niezależnie od tego, czy jesteś na początku Twojej podróży lub podjęcia kolejnego kroku po stanowisku technicznym, wsparciu PM lub zarządzaniu projektami cyfrowymi, chcemy usłyszeć od Ciebie. Jeśli jesteś gotowy na naukę i ciągłe doskonalenie, wyślij swoje CV i zobaczmy, czy wspólnie uda nam się osiągnąć sukces!

Wymagania obowiązkowe:

  • Angielski: biegła znajomość B2/+. Niezbędny jest także język ukraiński lub rosyjski.
  • Podstawowa znajomość Scrum, Kanban i Waterfall.
  • Znajomość podstawowej terminologii programistycznej (Git, API, Front-end, Back-end, itp.).
  • Dobre umiejętności zarządzania czasem i umiejętność skutecznego ustalania priorytetów zadań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Doświadczenie z Dokumentami Google.

Miło to mieć:

  • Niedawno ukończyli odpowiednie kursy lub uczestniczyli w konferencjach branżowych.
  • Wykształcenie techniczne lub wykształcenie w zakresie kontroli jakości, UI/UX, licencjata itp.
  • Wcześniejsze doświadczenie jako asystent IT PM lub PM przy projektach cyfrowych (marketing online, projektowanie UI/UX).
  • Doświadczenie z Slack, Zoom, Confluence, Figma (jako przeglądarka), Gitlab (jako przeglądarka), Jira.

Obowiązki:

  • Komunikacja z klientem.
  • Zbieranie wymagań.
  • Zarządzanie CRM i raportami projektu.
  • Zarządzanie alokacją zespołu .
  • Tworzenie planów działania, rozdzielanie zadań pomiędzy członków zespołu.

Co oferujemy:

  • Pracę na pełny etat z możliwością elastycznego wyboru preferowanego czas rozpoczęcia pracy po okresie próbnym.
  • Ciągłe szkolenia i możliwości edukacyjne.
  • Regularne oceny wyników.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Hojny płatne urlopy (21 dni roboczych) i zwolnienia lekarskie.
  • Angażujące budowanie zespołu i wydarzenia korporacyjne
  • Ekscytujące projekty w różnych dziedzinach
  • Wykwalifikowany zespół programistów składający się z około 50 osób członków (głównie poziom średni/+).

Uważaj na oszustów! Nie wymagamy rejestracji na żadnych stronach internetowych ani uiszczania jakichkolwiek opłat. Proszę korzystać wyłącznie z oficjalnego kontaktu!

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów
Pełny etat