Następna praca

Młodszy menadżer HR w A Klass

16 września

22 wyświetlenia

A Klass

A Klass

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Firma Klass to coś więcej niż tylko firma budowlana. Tworzymy przestrzeń do życia, pracy i wypoczynku, kładąc podwaliny pod przyszłość. Obecnie poszukujemy Młodszego Menedżera HR, który pomoże nam znaleźć najlepszych ludzi, którzy razem z nami mogą zmieniać świat. Jeśli jesteś energiczny, kreatywny i gotowy na rozwój razem z nami, ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy:Wynagrodzenie 30 000 UAH : Twoja praca zostanie dobrze wynagrodzona.Rozwój zawodowy: Możliwość nauki i rozwoju w obszarze HR.< stro

Firma Klass to coś więcej niż tylko firma budowlana. Tworzymy przestrzeń do życia, pracy i wypoczynku, kładąc podwaliny pod przyszłość. Obecnie poszukujemy Młodszego Menedżera HR, który pomoże nam znaleźć najlepszych ludzi, którzy razem z nami mogą zmieniać świat. Jeśli jesteś energiczny, kreatywny i gotowy na rozwój razem z nami, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 30 000 UAH : Twoja praca zostanie dobrze wynagrodzona.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość nauki i rozwoju w obszarze HR.
  • < strong>Nowoczesne biuro: Pracuj w komfortowych warunkach w centrum miasta.
  • Przyjazny zespół: Wsparcie i mentoring ze strony doświadczonych współpracowników.
  • < strong>Wydarzenia korporacyjne: strong> Dynamiczne wydarzenia i zajęcia integracyjne jednoczące zespół.
  • Elastyczny grafik: Możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb.< /li>

Kluczowe obowiązki:

  • Wyszukiwanie talentów: Wyszukiwanie i selekcja kandydatów przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań -metody i narzędzia artystyczne.
  • Organizacja rozmów kwalifikacyjnych: Koordynacja i prowadzenie rozmów wstępnych, ocena potencjału kandydatów.
  • Adaptacja nowych pracowników : Zapewnij wygodne i szybkie wprowadzenie nowicjuszy w proces pracy.

Wymagania:

  • Komunikatywność: Umiejętność znalezienia wspólnego języka z różnymi ludźmi.
  • Energia i inicjatywa: Gotowość do aktywnej pracy i rozwoju.
  • Organizacja: Umiejętność efektywnego planowania czasu i procesów pracy.
  • Podstawowa znajomość procesów HR: Będzie zaletą, ale nie warunkiem obowiązkowym. li>

Dołącz do „Klasy” i pomóż nam budować nie tylko budynki, ale także kamieniołomy!

Kijów
Pełny etat