Następna praca

Generator lodu w KOBRA

16 września

21 wyświetlenie

KOBRA

KOBRA

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Witajcie! Jesteśmy AGENCJĄ KOBRA, promujemy marki i ekspertów na TikToku. Nasze sprawy obejmują takie firmy jak Silpo, Realme, GUDFOOD, Takava, Kite, HelloHelen, Freedom Finance, LeverXGroup. Teraz naszymi klientami są ukraińskie i zagraniczne marki z nisz IT, E-commerce, Beauty, Fashion.Poszukujemy generatory lodu.Wymagania dla kandydatów:doświadczenie w prowadzeniu korespondencji poprzez Outlook, Gmail, Instagram, LinkedIn.Zrozumienie mechanizmów promocji treści w TikTok oraz kryteriów tworzen

Witajcie! Jesteśmy AGENCJĄ KOBRA, promujemy marki i ekspertów na TikToku. Nasze sprawy obejmują takie firmy jak Silpo, Realme, GUDFOOD, Takava, Kite, HelloHelen, Freedom Finance, LeverXGroup. Teraz naszymi klientami są ukraińskie i zagraniczne marki z nisz IT, E-commerce, Beauty, Fashion.

Poszukujemy generatory lodu.

Wymagania dla kandydatów:

  • doświadczenie w prowadzeniu korespondencji poprzez Outlook, Gmail, Instagram, LinkedIn.
  • Zrozumienie mechanizmów promocji treści w TikTok oraz kryteriów tworzenia krótkich treści.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż średniozaawansowany.
  • Dostępność telefonu i komputera PC.
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i umiejętność organizacji swojego czasu.

Zadania funkcjonalne linki:

  • Wybierz kontakty do biuletynów przez Outlook, e-mail, LinkedIn.
  • Nawiązuj 30 kontaktów dziennie przez Outlook/Gmail.
  • Pisz spersonalizowane wiadomości do biuletynów.
  • Utrzymuj CRM, aby rejestrować procesy.
  • Raportuj projekty i bierz udział w spotkaniach zespołu.

Co oferujemy:

  • pracę zdalną , grafik od poniedziałku do piątku.
  • Grafik pracy dowolny
  • Płatność: stawka 10 000 + premia za każdą sprzedaż (+500 UAH). Przegląd wynagrodzenia za drugi miesiąc pracy.

WYMAGANE DO WYPEŁNIENIA:https://forms.gle/AGjLW2eYudY9AAcU6 < /a>