Następna praca

Młodszy Frontend Developer (zdalnie) w Preis HR agency

1 October

43 wyświetlenia

Preis HR agency

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Dla naszego klienta, holdingu IT (grupy firm) poszukujemy Młodszego Programisty Frontendowego (zdalnie). Wymagane umiejętności::< /span> Doświadczenie w pracy z HTML5 / CSS3 od 1 roku; Umiejętność dobrej pracy na Flexboksie (wiedza nie powinna ograniczać się do wyświetlania: wiersza/kolumny, wyrównania elementów i justowania -treść) ; Znajomość JS, jQuery (ajax); Język angielski - czytanie dokumentacji technicznej; Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git; Będzie plusem: Podstawowa znajo

Dla naszego klienta, holdingu IT (grupy firm) poszukujemy Młodszego Programisty Frontendowego (zdalnie).

Wymagane umiejętności::< /span>

  • Doświadczenie w pracy z HTML5 / CSS3 od 1 roku;
  • Umiejętność dobrej pracy na Flexboksie (wiedza nie powinna ograniczać się do wyświetlania: wiersza/kolumny, wyrównania elementów i justowania -treść) ;
  • Znajomość JS, jQuery (ajax);
  • Język angielski - czytanie dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git;

Będzie plusem:

  • Podstawowa znajomość Sassa lub doświadczenie z dowolnym innym preprocesorem BEM;
  • Zrozumienie zasad działania aplikacji internetowych i architektury klient-serwer.

Główne zadania:

  • Tworzenie wielostronicowych, wieloplatformowych witryn według układu.

Obowiązki:

  • Twórz od podstaw strony docelowe i witryny;
  • Zakończ projektowanie i układ stron docelowych;
  • Dostosuj do urządzeń mobilnych;

Firma oferuje:

  • Praca w stabilnej firmie;
  • Płatne wakacje/choroba;
  • Rekompensata za kursy języka angielskiego i zajęcia sportowe;
  • 5 minut, spotkania, spotkania z menadżerem - zawsze jesteśmy otwarci i słuchamy naszych pracowników. Pomoc w adaptacji i zadaniach w ogóle gwarantuje każdy pracownik - pamiętamy się doskonale w pierwszych dniach pracy;
  • Lojalne zarządzanie - słuchamy każdego pracownika, a co najważniejsze zabieramy głos) Chętnie przyjmujemy pomysły i sugestie, które pomogą nam stać się jeszcze skuteczniejszy jako biznes i atrakcyjniejszy jako pracodawca;
  • Silny, zabawny i dynamiczny zespół;
O naszym kliencie:

Holding IT (grupa spółek), który od ponad 10 lat współpracuje z międzynarodowymi klientami.

Główni klienci grupy firm zlokalizowani są w Europie, Wielkiej Brytanii, USA itp.

Jest to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w pełnym cyklu.

Zatrudnia ponad 80 pracowników. Są to zespoły projektantów, copywriterów, menedżerów treści i zespół programistów.

Zespół programistów składa się obecnie z 20 pracowników (6 programistów frontendowych, 4 programistów backendowych, programistów Androida itp.).

Poszukujemy uważnej, odpowiedzialnej i przyzwoitej osoby do pracy z długoterminową perspektywą w naszym zespole.

O agencji HR Preis:

Usługi rekrutacyjne:

- Szukaj specjalistów IT i cyfrowych

- Wybór TOP menadżerów dla wszystkich obszarów

- Usługa „zdalnej rekrutacji”

- Poszukiwanie kadry kierowniczej/headhunting

Strona internetowa firmy:

Kijów