Następna praca

Analityk biznesowy w UKRAYiNSKI INTELEKTUALNI SISTEMI, TOV

1 października

57 wyświetleń

UKRAYiNSKI INTELEKTUALNI SISTEMI, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Firma "Ukraińskie inteligentne systemy" to międzynarodowy dostawca usług w zakresie oprogramowania rozwoju i innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla automatyzacji magazynów i logistyki, zaprasza analityka biznesowego do swojego silnego zespołu.Poszukujemy specjalisty, który posiada:2 lata doświadczenia w pracy komercyjnej;doświadczenie w korzystaniu z notacji modelowania procesów biznesowychprzewaga BPMN 2.0;< /b> li>doświadczenie w pisaniu instrukcji;znajomość podstawowych zasad rozwoju wed

Firma "Ukraińskie inteligentne systemy" to międzynarodowy dostawca usług w zakresie oprogramowania rozwoju i innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla automatyzacji magazynów i logistyki, zaprasza analityka biznesowego do swojego silnego zespołu.

Poszukujemy specjalisty, który posiada:

  • 2 lata doświadczenia w pracy komercyjnej;
  • doświadczenie w korzystaniu z notacji modelowania procesów biznesowychprzewaga BPMN 2.0;< /b> li>
  • doświadczenie w pisaniu instrukcji;
  • znajomość podstawowych zasad rozwoju według metodologii Scrum / Kanban ;
  • wiedza i doświadczenie w pisaniu zapytań SQL będą dużym atutem.

Zadania:

  • wywiad, zbiór wymagań funkcjonalnych,
  • pisanie dokumentacji: opis procesów biznesowych, TK, instrukcje i ich uzgodnienie z klientami;
  • interakcja z programistami: ustalanie i akceptowanie zadań;
  • uruchamianie i dalsze wsparcie funkcjonalności w środowisku produkcyjnym

Oferujemy:

  • praca w przyjaznym, silnym zespole profesjonalistów;
  • terminowe i stabilne wynagrodzenie;
  • ciekawe zadania;
  • rezerwacja kluczowi specjaliści;
  • biuro w pobliżu stacji metra Holosiivska.

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli przeczytamy Twoje CV!

Kijów
Pełny etat