Następna praca

MENEDŻER SPRZEDAŻY USŁUG IT w Highway To Top

Opublikowano ponad 30 dni temu

30 wyświetleń

Highway To Top

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

OFERUJEMY:Możliwość realizacji własnego potencjału;Komfortowe warunki pracy (lokalizacja biura - Karl Marx Red Line, niedaleko Globy Park);Płatność w 100% adekwatna do Twojej pracyPięciodniowy tydzień pracy, płatny urlop i zwolnienie lekarskie;Gryzalizacja system, zdobywaj polubienia - zdobywaj nagrody;Rozwój zawodowy i kariera;Regularne budowanie zespołu i komunikacja w miłej atmosferzePrzyjazny i wesoły zespół;Przyjazny i wesoły zespół; p>Nieograniczona ilość parzonej kawy; Możliwość wyboru kr

OFERUJEMY:

Możliwość realizacji własnego potencjału;

Komfortowe warunki pracy (lokalizacja biura - Karl Marx Red Line, niedaleko Globy Park);

Płatność w 100% adekwatna do Twojej pracy

Pięciodniowy tydzień pracy, płatny urlop i zwolnienie lekarskie;

Gryzalizacja system, zdobywaj polubienia - zdobywaj nagrody;

Rozwój zawodowy i kariera;

Regularne budowanie zespołu i komunikacja w miłej atmosferze

Przyjazny i wesoły zespół;

p>

Nieograniczona ilość parzonej kawy;

Możliwość wyboru krzesła;

Możliwość poruszania się po biurze na hoverboardzie;

Minimum gwarantowana wypłata za okres próbny wynosi 4000 UAH;

>Program motywacyjny z wysokim procentem stałych partnerów;

Urzędowe zatrudnienie (opcjonalnie);

Świetne możliwości kariery ;

Płatne szkolenia.

< p simplifier="block">WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe;

Wysoki poziom odpowiedzialności, pozytywne nastawienie, zaangażowanie i kreatywność, innowacyjne myślenie, postępowe podejście do pracy, chęć szybkiego poznania niszy zawodowej i nastawienie na wyniki;

Będzie plusem: podstawowa znajomość j. SEO, PPC, SMM, Użyteczność;

OBOWIĄZKI:

Aktywne poszukiwanie nowych potencjalnych klientów i partnerów;

< p>Rozbudowa bazy klientów;

Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami.

Dnipro