Instagram Reels Maker, SMM, twórca treści (fotograf i kamerzysta) w Next Level

9 października

8 wyświetleń

Next Level

Next Level

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Studio car audio Next Level zaprasza do swojego zespołu menedżera SMM, który będzie zarządzał Instagramem. Nie zdalnie! Oferujemy nowy etap Twojej kariery i kreatywności. Nowe samochody, ciekawe projekty. Next Level - studio ekskluzywnych rozwiązań dla samochodów, nagłośnienie High End, profesjonalna izolacja akustyczna, tapicerka wewnętrzna, wyposażenie dodatkowe. Wymagania: - chęć rozwoju; - Tworzenie kreatywnych filmów (wysokiej jakości i szybkości) - doświadczenie w administrowaniu portal

Studio car audio Next Level zaprasza do swojego zespołu menedżera SMM, który będzie zarządzał Instagramem. Nie zdalnie! Oferujemy nowy etap Twojej kariery i kreatywności. Nowe samochody, ciekawe projekty.

Next Level - studio ekskluzywnych rozwiązań dla samochodów, nagłośnienie High End, profesjonalna izolacja akustyczna, tapicerka wewnętrzna, wyposażenie dodatkowe.

Wymagania:

- chęć rozwoju;

- Tworzenie kreatywnych filmów (wysokiej jakości i szybkości)
- doświadczenie w administrowaniu portalami społecznościowymi na Instagramie i Facebooku od 1 roku;
- 2-3 zrealizowane projekty;
- znajomość CupCat, Photoshop lub innych programów;
- umiejętności robienia zdjęć i filmów oraz ich edycji:
- biegła obsługa komputera i sieci społecznościowych.

Obowiązki:

- obsługa stron w portalach społecznościowych Facebook, Instagram, TikTok;
- analiza konta;
- przyciąganie i zwiększanie aktywności odbiorców;
- obróbka zdjęć i pisanie tekstów do postów, planowanie treści;
- tworzenie historii, przygotowanie konta do reklam;
- pracuj w CupCat, Photoshopie lub innych programach
- kompetentna znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego;
- dbałość o szczegóły;
- chęć pracy w biurze w godzinach 10:00 - 19:00, 5/2 w biurze!

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie;
- dogodny grafik pracy;
- przyjazny zespół.

Więcej o nas możesz dowiedzieć się na naszej stronie na Instagramie https://www.instagram.com/nextlevel_kyiv/

Dołącz do naszego zespołu!

Kijów