Następna praca

Artysta (artysta 2D) w Minimal

9 października

7 wyświetleń

Minimal

Minimal

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Triomatica Games to studio tworzenia gier komputerowych. Aktualnie pracujemy nad grą Boxville 2 - kontynuacją serii gier z gatunku przygodowych gier logicznych typu point and click triomatica.games.W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemyArtysty (< /b>2D< /b>-artist ), gotowy poświęcić dużo uwagi szczegółom.< /p>Wymagania:Pewny użytkownik Photoshopa.Doświadczenie z innymi narzędziami do tworzenia grafiki (Procreate itp.) będzie dodatkowym atutem. Doświadczenie w animacjach

Triomatica Games to studio tworzenia gier komputerowych. Aktualnie pracujemy nad grą Boxville 2 - kontynuacją serii gier z gatunku przygodowych gier logicznych typu point and click triomatica.games.

W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemyArtysty (< /b>2D< /b>-artist ), gotowy poświęcić dużo uwagi szczegółom.< /p>

Wymagania:

  • Pewny użytkownik Photoshopa.
  • Doświadczenie z innymi narzędziami do tworzenia grafiki (Procreate itp.) będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w animacjach będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć wykonania zadania testowego.

Oferujemy:

  • Praca zdalna.
  • Płatny okres szkolenia/okres próbny (do 1 miesiąca).
  • Płatność w ramach umowy o projekt.
  • < li>Projekt trwa do jednego roku.

Czekamy na Twoją opinięz linkiem do portfolio.

Kijów
Część etatu