Następna praca

Główny projektant Centrum Projektowego w PrivatBank

16 września

20 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje wiodącą pozycję według wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, który to potrafi pracuje w trybie wielozadaniowym, nastawionym na jakość i rezultaty.Główne obowiązki: li>Sprawuje nadzór autorski oraz dostarcza dodatkowe materiały do ​​wdrożenia proponowanych rozwiązań dla siedz

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje wiodącą pozycję według wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.

Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, który to potrafi pracuje w trybie wielozadaniowym, nastawionym na jakość i rezultaty.

Główne obowiązki: li>Sprawuje nadzór autorski oraz dostarcza dodatkowe materiały do ​​wdrożenia proponowanych rozwiązań dla siedzibie banku

  • Przygotowanie informacji na cotygodniowe spotkania planistyczne z menadżerem
  • Podstawowe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (architektura, projektowanie)
    • ponad 3 lata pracy na podobnym stanowisku
    • ponad 3 lata doświadczenia w budownictwie
    • Znajomość wymagań DBN, DSTU, SNiP do wszelkiego rodzaju prac budowlano-montażowych
    • Znajomość programów Archicad (nie mniej niż wersja 24), Photoshop, AutoCad
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie wstępnym poziom -Średniozaawansowany (A2) (preferowany)

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Pracę w największej i najbardziej innowacyjnej bank Ukrainy

    li>

  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i korporacyjne komunikacja mobilna
  • Szkolenia korporacyjne
  • Nowoczesne wygodne biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazna profesjonalna kadra i mocny zespół
  • PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

    Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

    Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

    Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

    Charków