Następna praca

Generator lodu w 6 Weeks Marketing

6 September

25 wyświetleń

6 Weeks Marketing

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam! Poszukujemy kierownika ds. wyszukiwania klientów (korespondencja z klientami) i zapraszamy do poznania nas.Przede wszystkim mam na imię Alina i jestem HR w 6 Weeks Marketing. To u mnie odbędzie się pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej i komunikacji. Możesz skontaktować się ze mną poprzez link https://t.me/ hr6weeks . Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska i dodać swoje CV oraz oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.Po drugie, jesteśmy 6 Weeks Marketing i skupiamy się na dostarczaniu klientow

Witam! Poszukujemy kierownika ds. wyszukiwania klientów (korespondencja z klientami) i zapraszamy do poznania nas.

Przede wszystkim mam na imię Alina i jestem HR w 6 Weeks Marketing. To u mnie odbędzie się pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej i komunikacji. Możesz skontaktować się ze mną poprzez link https://t.me/ hr6weeks Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska i dodać swoje CV oraz oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Po drugie, jesteśmy 6 Weeks Marketing i skupiamy się na dostarczaniu klientowi wyników w ciągu 6 tygodni bez uszczerbku dla jakości usług. Celem naszej firmy jest osiąganie wyników dla Klienta i jego jak najlepszego wrażenia ze współpracy z nami, dlatego do każdej sprawy podchodzimy w sposób systematyczny i ustrukturyzowany.

Zajmujemy się pomaganiem naszym klientom i przenoszeniem obsługi klienta na nowy poziom, dlatego oczekujemy od naszego idealnego kandydata i ściśle monitorujemy jakość usług dla naszych klientów:

  • brak strachu przed trudnościami;
  • umiejętność rozwiązywania problemów lub zadawania właściwych pytań;
  • wysoki poziom zarządzania czasem.< /li>

Możesz pracować zdalnie, ale my mamy wirtualne biuro. Tak, wirtualne biuro! Nie wierzymy, że da się dobrze porozumieć, jeśli jesteśmy zmuszeni siedzieć na niekończących się rozmowach w Google Meet, dlatego wybraliśmy dla siebie opcję wirtualnego biura z możliwością komunikowania się ze współpracownikami o każdej porze dnia pracy.

Twoje główne obowiązki:

  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów różnymi kanałami komunikacji
  • Korespondencja z potencjalnymi klientami
  • Kwalifikacja leadów i ich przekazywanie do dział sprzedaży
  • Przygotowanie spersonalizowanych ofert
  • Utrzymanie bazy klientów w systemie CRM
  • Zbieranie i analiza informacji zwrotnych od klientów
  • Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

    • Masz doświadczenie w dziedzinie generowania leadów lub sprzedaży zimnej
    • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej
    • Wiesz jak pracować z systemami CRM
    • Masz podstawową wiedzę z zakresu marketingu lub rozwoju
    • Umiejętność współpracy z niezależnymi giełdami (będzie dodatkowym atutem)

    Jesteśmy skłonni rozważyć kandydata bez doświadczenia, jeśli istnieje silna chęć nauki

    Ważne cechy:

    • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej
    • Umiejętność czytania i pisania oraz dbałość o szczegóły
    • Zorientowanie na klienta
    • Umiejętność pracy z dużymi ilościami informacji
    • Inicjatywa i kreatywność w podejściu do pracy
    • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

    < b style="font-weight: 700">Oferujemy:

    • Harmonogram pracy PON- FRI od 10:00 do 19:00
    • Płatność 2 razy w miesiącu
    • Odsetki i premie
    • Dostęp do bazy kursów edukacyjnych
    • < /ul>< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Proces wyboru:

      1. Wywiad z HR online w Google Meet
      2. Wywiad z szefem działu online w Google Meet

      Teraz wiesz już wszystko o nas i naszych warunkach, więc wyślij swoje CV, list motywacyjny i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia za pomocą przycisku poniżej lub napisz do mnie w Telegramie za pomocą linku https://t.me/hr6weeks

Kijów