Następna praca

Specjalista ds. administracji personalnej w bolt

25 września

50 wyświetleń

bolt

bolt

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma „GCAR”, lider rynku usług transportowych na Ukrainie, poszukuje do zespołu specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do odnoszącej sukcesy i dynamicznie rozwijającej się firmy, masz doświadczenie w zakresie księgowości personalnej i doboru personelu, to może być Twoja najlepsza szansa na karierę.Wymagania:Doświadczenie w zakresie administracji personalnej od 2 latWiedza legislacji z zakresu kadrZnajomość regulacyjnych ram prawnych (Prawo Pracy),

Firma „GCAR”, lider rynku usług transportowych na Ukrainie, poszukuje do zespołu specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do odnoszącej sukcesy i dynamicznie rozwijającej się firmy, masz doświadczenie w zakresie księgowości personalnej i doboru personelu, to może być Twoja najlepsza szansa na karierę.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie administracji personalnej od 2 lat
  • Wiedza legislacji z zakresu kadr
  • Znajomość regulacyjnych ram prawnych (Prawo Pracy), zaletą jest znajomość rachunkowości wojskowej.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją kadrową
  • < li>Wysoka odpowiedzialność, organizacja i dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie w programach personalnych będzie dodatkowym atutem

Zadania:

< ul style="font-style: normal; czcionka-waga: 400">
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej, prowadzenie dokumentacji personalnej
  • Przeprowadzanie postępowań rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z dopuszczeniem do zatrudnienia i zwolnieniem pracowników
  • Współpraca z działami firmy w kwestiach wsparcia kadrowego
  • Zarządzanie dokumentacją kadrową, przyjmowanie, przenoszenie, przenoszenie, zarządzanie personelem akta, opracowywanie wewnętrznych dokumentów regulacyjnych, udział w opracowywaniu automatycznych procesów rotacji personelu, sporządzanie harmonogramu urlopów (głównego, dodatkowego), tworzenie raportów analitycznych dotyczących personelu, przygotowywanie raportów kadrowych dla organów państwowych, współpraca z księgowością w zakresie obliczeń finansowych personelu , konsultacje z pracownikami w sprawach kadrowych (wydawanie zaświadczeń, kopii).
  • Praca z listą pracowników zgodnie z klasyfikacją stanowiska.
  • Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery
    • Praca w przyjaznym zespole w odnoszącej sukcesy firmie, wiodącej na rynku
    • < /ul>

    Kijów