Następna praca

Menedżer treści w Garuda Ukrayina

25 września

50 wyświetleń

Garuda Ukrayina

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

"Garuda Ukraina"szuka osoby do stanowisko Menedżera treści, aby dołączyć do naszego zespołu i pomóc w opracowywaniu, zarządzaniu i optymalizacji treści dla naszych klientów. Oferujemy:Wynagrodzenie od 30 000 UAH oraz premie i premie; Możliwości rozwoju zawodowego i kariery;Praca w kreatywnym i dynamicznym zespole;Elastyczny grafik pracy;Szkolenia zawodowe i mentoring ze strony doświadczonych współpracowników li>Główne obowiązki:Tworzenie, redagowanie i publikowanie treści (tekstów, obrazów) na r

"Garuda Ukraina"szuka osoby do stanowisko Menedżera treści, aby dołączyć do naszego zespołu i pomóc w opracowywaniu, zarządzaniu i optymalizacji treści dla naszych klientów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 30 000 UAH oraz premie i premie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i kariery;
  • Praca w kreatywnym i dynamicznym zespole;
  • Elastyczny grafik pracy;
  • Szkolenia zawodowe i mentoring ze strony doświadczonych współpracowników
  • li>

Główne obowiązki:

  • Tworzenie, redagowanie i publikowanie treści (tekstów, obrazów) na różnych platformach;
  • li>

  • Interakcja z innymi zespołami (projektantami, copywriterami itp.);
  • Monitorowanie i analiza efektywności treści, raportowanie;
  • Utrzymanie aktualność treści na stronach internetowych i blogach;< /li>

Wymagania:

  • Uwaga: wakat nie jest odległy< /strong>;
  • Doświadczenie w pracy na odpowiednim stanowisku nie jest wymagane;
  • Bieżąca znajomość języka ukraińskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy z edytorami graficznymi będzie dodatkowym atutem (Photoshop, Canva itp.);
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w zespole;
< p>Dołącz do zespołu "Garuda Ukraina" i pomóż nam tworzyć treści, które robią wrażenie i inspirują!

Kijów