Następna praca

Menedżer HR w VIS-REKRU, TOV

17 października

9 wyświetleń

VIS-REKRU, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

VIS-RECRUT to firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych, profesjonalnych usług z zakresu zarządzania personelem na Ukrainie.Zapraszamy do naszego zespołu energiczną i odpowiedzialną kadrę HR menadżera, który pomoże zapewnić skuteczny i stabilny proces rekrutacji.Jeśli jesteś osobą kreatywną i proaktywną, ta praca jest dla Ciebie!Główne obowiązki :Poszukiwanie nowych pracowników i zapewnienie im szybkiego i sprawnego wejścia w proces pracy.Udzielanie pomocy i wsparcia nowym pracownikom

VIS-RECRUT to firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych, profesjonalnych usług z zakresu zarządzania personelem na Ukrainie.

Zapraszamy do naszego zespołu energiczną i odpowiedzialną kadrę HR menadżera, który pomoże zapewnić skuteczny i stabilny proces rekrutacji.

Jeśli jesteś osobą kreatywną i proaktywną, ta praca jest dla Ciebie!

Główne obowiązki :

  • Poszukiwanie nowych pracowników i zapewnienie im szybkiego i sprawnego wejścia w proces pracy.
  • Udzielanie pomocy i wsparcia nowym pracownikom na początkowych etapach.
  • Sprawdzanie kandydatów pod kątem spełniania kryteriów stanowiska.
  • Udział w opracowywaniu nowych metod angażowania pracowników.
  • Tworzenie i utrzymywanie pozytywnej kultury korporacyjnej, korzystnego klimatu wewnętrznego w zespołu.

Wymagania wobec kandydata:

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy z ludźmi.
  • Kreatywność i umiejętność wprowadzać innowacje w obszarze rozwoju personelu.

Oferujemy:

  • Stabilność: standardowy pięciodniowy grafik pracy z możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu.
  • Godziwe wynagrodzenie za swoją pracę.
  • Komfortowa atmosfera pracy: przyjazny zespół , profesjonalny zespół, który zawsze pomoże.
  • Możliwości rozwoju: rozwój kariery, bezpłatne szkolenia, budżet na realizację własnych pomysłów na pozyskanie personelu.
  • Dostęp do profesjonalnych zasobów: subskrypcja profesjonalnych publikacji i stron internetowych.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, z przyjemnością otrzymamy Twoje CV!

Lwów
Pełny etat