Następna praca

Menedżer HR w Dias

15 października

18 wyświetleń

Dias

Dias

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Zadania:1. Rekrutacja:   - Opracowywanie i umieszczanie ofert pracy na różnych platformach.   - Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i selekcja kandydatów na podstawie ich kwalifikacji i umiejętności.   - Ocena kandydatów według kryteriów zawodowych i osobistych.2. Adaptacja nowych pracowników:  - Organizacja i realizacja programu adaptacyjnego dla nowych pracowników.   - Zapoznanie nowicjuszy z kulturą korporacyjną i polityką firmy.   - Monitorowanie powodzenia adaptacji i mentoringu na pocz

Zadania:

1. Rekrutacja:

- Opracowywanie i umieszczanie ofert pracy na różnych platformach.
- Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i selekcja kandydatów na podstawie ich kwalifikacji i umiejętności.
- Ocena kandydatów według kryteriów zawodowych i osobistych.

2. Adaptacja nowych pracowników:

- Organizacja i realizacja programu adaptacyjnego dla nowych pracowników.
- Zapoznanie nowicjuszy z kulturą korporacyjną i polityką firmy.
- Monitorowanie powodzenia adaptacji i mentoringu na początkowych etapach.

3. Ocena i rozwój personelu:

- Ocena wydajności pracowników.
- Organizacja programów edukacyjnych i szkoleń doskonalenia zawodowego.
- Wsparcie w planowaniu rozwoju kariery i rozwoju zawodowego pracowników.

4. Motywacja i utrzymanie personelu:

- Przeprowadzanie badań satysfakcji pracowników.
- Organizacja wydarzeń poprawiających kulturę korporacyjną i zwiększających motywację.

5. Organizacja komunikacji wewnętrznej:

- Wsparcie otwartej i przejrzystej komunikacji pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą.
- Informowanie zespołu o zmianach w firmie, nowościach i politykach korporacyjnych.

6. Zamawianie produktów promocyjnych:

- Wyszukiwanie dostawców i zamawianie produktów promocyjnych do użytku wewnętrznego (artykuły papiernicze, broszury, upominki firmowe itp.).
- Kontrola produkcji i jakości produktów reklamowych.

Wymagania:

- Umiejętność oceny kwalifikacji i umiejętności kandydatów .
- Doświadczenie w organizacji programów adaptacyjnych i szkoleniowych.
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania konfliktów.
- Znajomość nowoczesnych praktyk HR i prawa pracy.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
- Pracę w biurze w przyjaznym zespole profesjonalistów.

Wyślij i zadzwoń: + 380 976 90 14 14 Aleksander

Pełny etat