Następna praca

Menedżer treści zdalnie w RENT A BRAND

15 października

17 wyświetleń

RENT A BRAND

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Szukamy menedżera treści), który dołączy do naszego zespołu w Kijowie.Zadania:Opracowanie planu treści dla Kanał Instagram< li>Tworzenie treści foto/video i tekstowych na portale społecznościowe.Pomoc w organizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych.Wymagania : jak Facebook, Instagram, TikTokPodobne wrażenia. Doświadczenie w modzie i fotografii będzie dodatkowym atutemZnajomość podstaw marketingu będzie atutem. Oferujemy:Przyjazny zespół.Elastyczny grafik pracy, pracę w niepełnym wymiarze godzin

Szukamy menedżera treści), który dołączy do naszego zespołu w Kijowie.

Zadania:

  • Opracowanie planu treści dla Kanał Instagram
  • < li>Tworzenie treści foto/video i tekstowych na portale społecznościowe.
  • Pomoc w organizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Wymagania :

    jak Facebook, Instagram, TikTok
  • Podobne wrażenia. Doświadczenie w modzie i fotografii będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstaw marketingu będzie atutem.

Oferujemy:

  • Przyjazny zespół.
  • Elastyczny grafik pracy, pracę w niepełnym wymiarze godzin.
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.
  • Korporacyjne rabaty na produkty
  • Klimatyzujące biuro w centrum Kijowa

Kijów
Część etatu