Następna praca

Rekruter HR/IT w Mirko

18 września

19 wyświetleń

Mirko

Mirko

0 recenzji
Brak doświadczenia
Łuck

Mirko Solutions to współpraca utalentowanych, zabawnych i szczerych ludzi, którzy są gotowi pracować na rezultaty. Firma tworzy aplikacje mobilne i internetowe (JavaScript, PHP i Mobile, w tym Android i iOS), rozwiązania chmurowe , oferuje zintegrowane rozwiązania programistyczne UX/UI, świadczy usługi outsourcingowe i outstaffingowe dla firm na całym świecie. Obecnie poszukujemy doświadczonego HR/Rekrutera. Potrzebne umiejętności:ponad rok doświadczenia na stanowisku Rekrutera IT/HRG;doświadcze

Mirko Solutions to współpraca utalentowanych, zabawnych i szczerych ludzi, którzy są gotowi pracować na rezultaty. Firma tworzy aplikacje mobilne i internetowe (JavaScript, PHP i Mobile, w tym Android i iOS), rozwiązania chmurowe , oferuje zintegrowane rozwiązania programistyczne UX/UI, świadczy usługi outsourcingowe i outstaffingowe dla firm na całym świecie. Obecnie poszukujemy doświadczonego HR/Rekrutera.

Potrzebne umiejętności:

  • ponad rok doświadczenia na stanowisku Rekrutera IT/HRG;

  • doświadczenie i umiejętność zamykania wakatów na różnych kierunkach i poziomach, głębokie zrozumienie procesów rekrutacji i obsadzania stanowisk;

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętności budowania relacji z potencjalnymi kandydatami;

  • język angielski na poziomie B2;

  • doświadczenie i wiedza Zasoby ludzkie (1:1, onboarding, offboarding itp.).

Będzie plusem:

  • głębokie zrozumienie najpopularniejszych obszarów IT, frameworków i języków w rekrutacji takich jak Frontend (JavaScript, React, Vue), Backend (Java, Python, Node) i inne;
  • doświadczenie w negocjacjach, umiejętność pomocy przy problemach pracowniczych;
  • znajomość prawa pracy.

Główne obowiązki:

  • Rekruter: pełny cykl rekrutacji - tworzenie i pisanie ofert pracy, selekcja, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, przekazywanie informacji zwrotnej, wspieranie kandydatów podczas całego procesu, tworzenie ofert, uzupełnianie i utrzymywanie bazy danych itp. W tym celu możesz zdefiniować priorytety iudoskonalać kanały, procesy i strategie rekrutacji;
  • HR: utrzymywanie świetnej atmosfery w zespole, uczestnictwo procesy onboardingu i offboardingu, prowadzenie 1:1, planowanie i prowadzenie szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie;
  • możliwość pracy zarówno zdalnej, jak i w dogodnym biurze w centrum miasta Łucka;
  • harmonogram pracy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 18:00, przerwa obiadowa od 14:00 do 15:00;
  • stabilne i konkurencyjne wynagrodzenie (przegląd po sześciu miesiącach zgodnie z wynikami Twojego indywidualnego planu rozwoju);
  • płatne zwolnienie lekarskie (10 dni w roku) i urlop (18 dni w roku);
  • < span style="font-style: normal;font -weight: 400;">kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji Twoich pomysłów, uwaga dla każdego pracownika;
  • imprezy firmowe offline i online, budowanie zespołu.

Czekamy na aktywnego, ciekawego i obiecującego menadżera HR w zespole!

Łuck